| hateforever a întrebat:

Ma simt ca o ratata! ...baiatul care imi place este cu alta fata, eu stiu ca si el ma place dar o iubeste cred mai mult pe ea! l-am pierdut din cauza timiditati am fost prea timida cu el pentru ca nu i-am spus sentimentele mele pentru el. Ma gandesc la el tot timpul! nu stiu ce sa fac sunt disperata! ajutati-ma va rog si pe mine va spun cu lacrimi in ochi mi s-a luat de viata asta!

8 răspunsuri:
| Pedala a răspuns:

Ai rabdare vreo 2 saptamani ca vine si randul tau... sau sinucide-te daca nu mai ai rabdare.

| necunoscut22 a răspuns:

Draga mea sfatul meu e sa nu mai fi timida pentru ca asa nu castigi nimic si sal cuceresti tu cum sti mai bine si sa-l iei in brate si sai dai un sarut foarte lung si sal strangi in brate si sa te bagi cat mai mult timp cu el in seama si sa-l cauti foarte mult si sa te intanesti cat mai mult cu el si des si sa te porti cat mai sexi cu el adica sal atragi imbrcandute sexi si cautandul cat mai dess atunci o sal vrajesti si o sasi dea seama ca tu il vrei cu adevarat sil placi.da-mi funda

| VincentVlnt a răspuns:

1 : asigura-te ca baiatul inca te place ( in procent de 50 % happy )
2 : asigura-te ca nu o mai iubeste asa mult pe fata respectiva xD
3 : te duci frumos la el, ( daca nu e baiat serios poti sa glumesti cu el mereu ) si il faci in asa fel s stea cu tine mult pe afara, scoala, etc
4 : cand vine momentu il iei in brate si ii spui daca te iubeste si vrea o relatie cu tine ( asta in cazul in care baiatul e timid si nu are tupeu sa te intrebe )
5 : daca iti iese da-mi un mesaj cu totul ce s-a intamplat terog
6 : sper ca te-am ajutat
7 : MULT NOROC! happy

| AlexutsSsa96 a răspuns:

Si eu sunt tot in aceeasi situatie! Dar eu nu sunt sigura daca ma iubeste.Nici eu nu stiu ce as putea face in situatia astasad...

| IsabellaMaria a răspuns:

Nu trebuie sa te simti ca o ratata, asa este firea ta mai timida. Alta data sigur nu vei mai fi asa ca te-ai invatat minte. Stii vorba aia probabil, cu rusinea mori de foame, ai trait-o pe pielea ta acum. Poate daca ii spuneai ca il placi, nu se intampla asta, gandeste-te doar ca poate vei da peste un alt baiat mai bun. Sunt o gramada in lumea asta, nu a murit nimeni din iubire, sa stii. Baftaaa :*:*

| lovelife_4032 a răspuns:

Na draga nu fi nu are rost deoarece nu a fost cel potrivit pentru tine o sa vina si acela la momentul potrivit exact asa eram si eu acum cativa ani pana cand l-am gasit pe cel care isi impartaseste aceleasi sentimente pentru mine de dragoste., mai asteapta ai sa-l gasesti la momentul potrivit

| Andra_2544 a răspuns:

Stiu cum e.Eu sunt pe cale sa fiu in aceeasi situatie ca si tine sper sa nu se ajunga chiar aici dar tutusi asta e... incearca sa nu pierzi legatura cu el. niciodata nu se stiewinking

| hateforever explică:

Sunt sigura ca si el ma PLACE dar nu sunt sigura daca ma IUBESTE cum o iubeste pe iubita lui!