| Meydin a întrebat:

Ma simt ff rau de cateva zile, am o greata permanenta si dureri de ovare.
Sambata, pe 29, i-am facut handjob unui tip de 2 ori si a terminat pe mana mea. Pot sa fiu insarcinata? Sa ajunga sperma in zona genitala de pe mana?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai respectat masurile minime de igiena (adica te-ai spalat pe maini imediat dupa), NU esti insarcinata. Nu pot sa cred ca ti-ai fi atins organele genitale cu mana nespalata. Oricum, ar fi prea devreme sa ai semne de sarcina, asa ca altele sunt cauzele.

| cobra207 a răspuns:

GOD nu!
De sa faci handjob unui tip? nu are si el mana?
Nu-ti face griji nu esti insarcinata, posibil sa-ti vina menstruatia sau ai racit.

| Riuk a răspuns:

.nu pot sa spun decat WOW...sa continuam : Nu ramai insarcinata doar pentru ca ai facut.~handjob~. ca sa ramai insarcinata. sperma trebuie sa ajunca in interiorul uterului si sa "interactzioneze" cu un ovul.Asa ca stay chill. Greata poate fi din cauza ca te ingrijorezi atat... durerile de la ovare poate fi de la raceala sau de la menstruatzie.