| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Ma simt pierdută l-am pierdut nu mai sunt cum fericita cum eram cu el simt ca nu mai merit sa traiesc vreau sa dispar ca si asa nu ii mai pasa nimănui de mine mai ales lui la ce sa mai traiesc parcă mi se rupe inima de durere as vrea sa îl uit nu mai vreau nimic vreau doar sa dispar atâta tot!

11 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu mai poti trai fara iubirea lui? Da ce aeru nu iti mai place?
Ti se pare ca te-ai nascut o data cu el? iti spun eu nu si inainte sa fi cu el ai fost tot singura sau cu altcineva si nu ai patit nimic nici nu ai murit nici nu ai disparut.
Stai linistita ca el nu moare fara tine merge inainte si o sa fie alta si alta in locul tau si va fi fericit ceia ce poti sa faci si tu daca nu mai privesti lucurile atat de catastrofal.Cat ati fost impreuna o luna doua? Eu am terminat o relatie dupa 8 ani de stat impreuna si uite ca nu am murit dupa despartire.

| VibeTrix a răspuns:

Ce oameni retardati pe aici! Nu pot sa cred de ce dati raspunsuri cu "dispari", "sinucide-te"...
Trimite-mi mesaj in privat, pls!

| Pool77 a răspuns (pentru VibeTrix):

Sau poate doar satui de fiecare care vine sa se plange.
Si noi avem problemele noastre, poate probleme mai mari, dar nu avem nevoie de incurajari.

| VibeTrix a răspuns (pentru Pool77):

Cat de rau ai vrea sa fi, nu poti descuraja un om si in acelasi timp sa il incurajezi sa recurga la sinucidere. Suntem totusi pe TPU, fiecare intreaba ce doreste, iar ea chiar are nevoie de ajutor.

| Pool77 a răspuns (pentru VibeTrix):

Esti prea bun la suflet, inca nu te-ai inselat destul.

| VibeTrix a răspuns (pentru Pool77):

Buna*. Poate ca ai dreptate.

| Pool77 a răspuns:

Atunci dispari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot spui ca nimanui nu-i pasa de tine, de ce crezi ca i-ar pasa cuiva de aici de drama ta absurda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi amintesti de unu de pe Youtube, Zero Punctuation laughing. E aiurea ca fericirea ta sa depinda de o persoana. Tocmai din cauza la chestii de genul nu e bine sa lasi asa ceva sa se intample. Lasa, gasesti tu pe altul. Balta e plina.

| Vegeta07 a răspuns:

Da bine ai facut
Poți să-ți iei viața, cine te oprește

| Luoar94 a răspuns:

Te rog sa te opresti din ce faci si sa citesti asta, bine atunci cand vezi, nu este unicul baiat, daca s-a terminat inseamna ca nu e cel potrivit, viata ta nu s-a sfarsit la el, nu este,, unicul,, incearca sa te gandesti la ceea ce urmeaza sa iti spun, incearca sa te gandesti ca totul este un joc si ca fiecare experienta noua indiferent daca se termina cu bine sau cu rau, este ceva din care primesti exp cu ajutorul careia faci lvl, cu cat cumulezi mai multa experienta inaintezi in lvl si odata cu asta inveti tot felul de lucruri, nu te lasa doborata de asta, esti mult mai puternica de atat, am trecut prin asta, stiu cum este sa te doara happy doar ca la mine ea a preferat sa se culce cu cel mai bun prieten pe la spatele meu si m-am mintit amandoi laughing am trecut peste, si dupa un numar de luni am cunoscut pe altcineva laughing dar ne-am despartit si inca nu stiu de ce, pur si simplu s-a despartit de mine printr-un mesaj pe Facebook, trebuia ca viata mea sa se termine atunci?, nu normal ca nu pentru ca fiecare lovitura este ca si un sut in cur care te impinge mai in fata laughing, esti mai puternica de atat, o sa apara baiatul ala care o sa fie pentru tine, problema se pune daca si tu o sa fii pregatita pentru el, sper sa te ajute ceea ce ti-am scris, daca vrei imi poti scrie oricand doresti tu, iar eu cand o sa vad o sa raspund, fara nici un deranj happy deci cum doresti.