| lorenmorgan a întrebat:

Ma streseaza faptul ca am labiile mici mari oare poate sa creasca si mai mari? am 18 ani si sunt virgina ma gindesc ca imi va veni timpul mai devreme sau mai tirziu sa am relatii intime cu prietenul si ma tem ca nu cumva sal dezamagesc, mi-e frica sa nu ma paraseasca. sper daca vom fi impreuna sa fie un admirator al labiilor mici mari.dar daca nu va vi asa oare o sa ma mai iubeasca? sau sa-mi fac labioplastie ca sa scap pentru totdeauna de acest cosmar?

7 răspunsuri:
| NinaSimone a răspuns:

Nimanui nu o sa ii pese cum arati. Fii serioasa. In plus, vaginul fiecarei femei e diferit

| h3r a răspuns:

Coșmar...
Problema ta se va schimba pe parcurs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei vedea atunci.depinde cat de mare are gura.

| justsummer a răspuns:

Chiar crezi ca in momentul in care te va dezbraca iubitul tau va lua lupa sa te studieze? Pentru un baiat o fata dezbracata e o fata dezbracata si daca isi si doreste sa faca faca sex cu el e minunata si fara cusur.

| LiVeeee a răspuns:

Buna,nu te mai stresa atata,adica nu ai pentru ce si de ce sa te stresezi, daca prietenul tau te place cu adevarat, te place asa cum esti tu (si cu bune si cu relewinking ). Iar la faza cu relatiile intime, tu crezi ca pe el il mai intereseaza detaliile, cand sunteti amandoi in costumul lui Adam si-al Evei, numai de detalii va arde voua atunci laughing)

| uiteasa a răspuns:

Trebuie sa intelegi un lucru! in acele momente in care esti cu iubitul in pat si sunteti pe cale de a va dezbraca, a avea preludiu si apoi actul sexual in sine el nu va vedea absolut niciun defect. crede-ma vei fi perfecta in ochii lui. esti deja perfecta. noi suntem alea nebune care vedem defecte la fiecare cm patrat al corpului laughing ei sunt fascinati si in extaz cand vad o fata complet dezbracata in fata lor, mai ales daca ea este persoana pe care o iubesc. daca mai ai nevoie de ajutor astept sa imi scrii happy

| 2OchiAlbastri a răspuns:

Cine te place, te place si asa! big grin