| ionelafrumusik89 a întrebat:

Mah nu inteleg de ce fetele se plang atat de rau cand faci sex si baietii te trag de sfarcuri?
este dureros asta?

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Se considera ca sanii sunt la fel de sensibili la durere cum sunt testiculele unui baiat.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Normal ca doare.
Sarcurile sunt facute pentru desmierdat (usor) nu sa tragi ca disperatul de ele ca nu-s de cauciuc!

Esti fata. tu nu ai sani?

Ia trage-te singura de sfarcuri si sa vedem daca gemi de placere...straight face

Gizaz!

| Malvina24 a răspuns:

Dap! la mine este! am sanii sensibili, nu imi place deloc si mereu ii spun iubitului meu sa inceteze, sa-mi lase sfarcurile in pace! si ma lasa dar mor ca a -2a oara uita si trebuie sa-i reamintesc!

| Emeraude a răspuns:

Pai trage-te singura si ne spui dup-aia daca doare intr-adevar, ce zici? Daca esti masochista, atunci inteleg de ce ti se pare atat de firesc.

| kidulinha a răspuns:

Ma, daca trage ca nebunu' clar doarehee hee daca stie sa se poarte nu doarewinking si daca cumva 99 ala de la sfarsitul nick name-ului tau este de la anul 1999- si u ai 11 ani-... Ceea ce cred, datorita intrebarii, vezi-ti fata de scoala...desi e vacanta tongue ia o carte, nu mai pierde vremea pe tpu.ro si mai ales pe dragoste si sex. Tocmai ai terminat de vizionat un film pentru adulti? rolling eyes Vacanta placuta.

| irina20 a răspuns:

Depinde cat de tare trage. E dureros daca tragi in disperere...

| Anecherry a răspuns:

Care fata se plange ca face sex? Arata-mi una te rog. La chestia cu sfarcul, e posibil sa doara daca trage si uita ca carnea ta si nu guma de mestecat. In rest nu prea cred ca ar fi probleme.

| StropiDeDor a răspuns:

laughingnu! sau poate depinde de fata, dar eu zic ca nu!

| IRI_5028 a răspuns:

Trgere si tu de sfarcuri. Trage singur concluziile.

| lory_9422 a răspuns:

Poi nu prea, incearca sa te ei u singura intai cu mangaieli apoi trage unpic dar nu tare si veziwinking

| RainBow_2697 a răspuns:

Trage`te de sfarcurilaughing daca sunt dezvoltate.ca tu la 11 ani te gandesti numai la prostii

| szandi a răspuns:

Da, la un moment dat incep sa doara happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap rau de tt

| LadyBya a răspuns:

Bai kidulinha e 89 nu 99!

| kanz a răspuns:

Depinde de sensibilitatea fiecareia. mie, spre exemplu, chiar imi place dar se poate spune ca eu sunt mai masochistabig grin imi cam place durerea dar nu cea extrema.big grintongue

| Valentinpatrunjel a răspuns (pentru kanz):

Au trecut 13 ani de atunci s-a schimbat ceva sau? happy