| Dalila_1325 a întrebat:

Mai acum cateva zile doar am bagat putin pixu in asa si nu mi-a curs sange mai sunt virgina?

13 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Nu-i problema, la urmatoarea incercare poti baga facaletul.

| escroaca a răspuns:

@hombre esti tare rolling on the floor)))))))

| mikuta a răspuns:

Auzi cat ani ai? u alceva nu ai de facut

| ELD a răspuns:

Lasa`neee...lasa`neeee!

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Ai creierul virgin...

| mykydutza001 a răspuns:

Mai bine foloseai un castravetelaughingmacar stiai o treba

| loveflorenciabertotti a răspuns:

Esti virgina pana la primul contact sexual.

| raresgicu a răspuns:

Da mai esti dar daca ai bagat pixul s-ar putea sa fi avut pe el bacterii si nu e bine

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai vrut sa faci, sa scrii vreun referat ceva? normal ca esti virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virgina nu mai esti dupa primul act sexual.
Daca ti'ai rupt himenul e una, dar daca nu ai facut sex te numesti virgina.
Asta ma chinuiam sa ii explic eu unui fost laughing, eu daca mi-am rupt himenul cu un ob el a sarit in sus ca nu mai sunt virgina si ca l'am mintit, prostut baiatu.

| amalia_9060 a răspuns:

Doamne mare ii gradina ta ` poarta ii deschisa si prostii sar gardu`
fata mea`esti varzaaaaaaa.
nici chiar asa mah'
faci ce faci da tot gasesti unu cu care sa iti faci treaba da nu chiar cu pixu`
doamne ajuta`

| jennifer_3417 a răspuns:

Tu vb serios?laughing

| bydu a răspuns:

Da mai esti dar ai grija sa nu faci vreo infectie