| Anutsaa122 a întrebat:

Mai sunt virgina daca mi-a bagat-o de cateva ori si a facut tot cateva miscari? Sange nu a curs si nu au fost nici dureri.

Răspuns Câştigător
| Katte a răspuns:

Nu, in momentul cand ai orice contact sexual (se refera la orice, chiar si al tau) Nu mai esti virgina! FELICITARI.

| Goete a răspuns (pentru Katte):

Cum este sa ai contactul sexual al tau?
Ca nu prea inteleg...

17 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Miscari de step? Sau de lambada?

| corbulalbrosu a răspuns:

Incepand cu momentul in care vaginul tau a fost penetrat de un penis real/adevarat al unui baiat/barbat, a disparut starea ta de virginitate. Sangerarea NU se produce in mod obligatoriu in toate cazurile de dezvirginare fiindca acest lucru depinde de mai multi factori specifici fiecarei ''pasarici'' in parte si medical s-a determinat ca sangerarea se produce in cazul a circa 42% dintre fete. Insa in privinta faptului ca in timpul dezvirginarii a lipsit durerea, o asemenea situatie de regula naste/provoaca suspiciuni. Multa sanatate!

| AmeliaD a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu pe toate ar trebui sa le doara, cat de mare este durerea sau daca este depinde de la om la om, nu ar trebui sa se alarmeze daca nu a durut-o.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru AmeliaD):

Canalul vaginului inca virgin, are largimea (anatomica) de circa 6-8 mm, motiv pentru care de regula in cazul marii majoritati a fetelor apare senzatia de disconfort sau chiar cea de durere in cazul in care isi introduc pentru prima data in vagin... un deget, cand incep sa practice masturbarea intravaginala prin metoda ''degetica'' care nu-i asa, este mult mai subtire in comparatie chiar si cu cel mai subtire penis.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru AmeliaD):

în 20 August | Anutsaa122 a întrebat:
,, Iubitul meu mi-a bagat degetul in vagin foarte mult... il imploram sa inceteze si tot mai mult mi-l baga. Am avut dureri groaznice timp de o zi. Eram excitata, inainte sa ma penetreze am avut un preludiu foarte lung, dar nu inteleg de ce cand s-a ajuns acolo era asa aspru!''
https://www.tpu.ro/......ut-dureri/

| AmeliaD a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ti-am zis, conteaza de la caz la caz.Nu la toate e la fel. Durerea este influentata de mai multe lucruri, pe care le-a facut inainte de penetrare.Dar ideea e ca durerea difera, daca pe manjoritatea le doare asta nu inseamna ca pe toate.

| mihai69 a răspuns:

Nu.

| Emilian65 a răspuns:

Daca te-a penetrat de cateva ori nu mai esti virgina.

| mentholinks a răspuns:

Da, ești virgina pana când nu constat eu opusul.

| Goete a răspuns:

Tu poti sa-i spui orice urmatorului care ti-o baga, oricum nu are cum sa stie 100%

| ywar a răspuns:

Auzi, mie mi-e pofta de o carnita tanaraa! Nu vrei sa ti-o bag si eu sa vezi daca mai esti pe urma virgina?

| IamJoKeR a răspuns:

Nu mai ești virgină, deoarece ai avut contact sexual cu penetrare

| Ale5184 a răspuns:

Da. De la 5 penetrari in sus se pierde virginitatea. Serios? Asta e intrebare? Normal ca nu. Faceti sex doar de dragul de a o face, credeti ca e ceva cool, dar habar nu aveti de subiectul asta. Ce va grabiti asa, nu stiu. Nu va inteleg.

| Ale5184 a răspuns:

Ai intrebat de zeci de ori daca mai esti virgina si ai primit acelasi raspuns. Anul trecut, la 13 ani, ziceai ca nici nu te gandesti sa o faci. Acum ai 14. Felicitari! Accepta odata pentru totdeauna ca e pa. Nu mai esti. Byebye.

| cristian200313 a răspuns:

Odata, ce penisul ti-a fost ajuns in vaginul, nu mai esti considerata virgina! Sanatate.

| ExpertulCiocanar a răspuns:

Nu mai esti virgina.