| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a întrebat:

Mai am o intrebare daca nu va suparati:Cum sa fac sa uit o fata care m-a ranit cu 2 ani in urma dar inca nu mi-o pot scoate din minte? Ma chinuie chipul ei si faptul ca nici macar nu mi-a spus ceva cand i-am spus ca o plac pur si simplu mi-a intors spatele si apoi pa nu a mai scos un cuvant.

Răspuns Câştigător
| Elisa a răspuns:

Daca dupa doi ani mai ti la o fata care isi petrece timpul cu altcineva atunci inseamna ca esti sensibil. Oricum, gandeste-te la ideea ca ei nu-i mai pasa si e cu altul acum. Ar trebui sa iti gasesti o persoana pe placul tau, care sa te aprecieze cu adevarat. Bafta.

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai inseamna ca tu o iubesti cu adevarat daca au trecut 2 ani si inca mai tii la ea. Tu gandeste-te ca nu se merita sa iti para rau dupa ea fiindca ea este nesuferita si nepasatoare, ca nu ii pasa deloc de tine deoarece tia intors spatele cand tu i-ai zis ceea ce simti pentru ea.
Alta metoda ar fi sa iti cauti alta fata, una mai desteapta decat asta de acum 2 ani.
Sper ca te-am ajutat, funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| DoctorulLove a răspuns:

Indiferenta este raspunsul, si concentreaza-ti atentia asupra altei fete.