| VineMiticaBossu a întrebat:

Plac o fata care nu ma place.Cum naiba mi-o scot din minte? Ma chinuie de ani in sir.Nici macar nu vorbim.

Răspuns Câştigător
| xCruz a răspuns:

Iesi afara cu baietii, cunoaste alte fete ocupa-ti timpul in asa fel incat sa nu ai timp sa te gandesti la ea iar atunci cand tot te gandesti la ea fa ceva care sa-ti distraga atentia.

8 răspunsuri:
| Stassy a răspuns:

Indragosteste'te de alta fatahappy

| celnikar a răspuns:

Fa-ti curaj si incearca sa vorbesti cu ea (nu lasa sa faca ea primul pas).

| Azµre a răspuns (pentru celnikar):

Totusi... are 14 ani... poate sa mai astepte

| celnikar a răspuns (pentru Azµre):

Si eu la 14 ani am avut o prietena si ca sa uit de ea am cunoscut alta fata happy

| Azµre a răspuns (pentru celnikar):

Trce mah peste joaca fotbal laughing si uita

| denisa123456 a răspuns:

O iubire se uita cu alta iubire.Nu exista niciodata nu pot, nu vreau.

| Lavy12345678910 a răspuns:

Cauta in continuare. Nu este aceasta fata potrivita. Incearca sa te indepartezi de ea. Sa nu te mai intalnesti cu ea. Asa o vei uita.

| Smecheritza a răspuns:

Off dragostea asta, cred ca scoate din minti pe orisicare big grin. Mitica tu macar incearca sa vorbesti cu ea, dar foloseste indiferenta asta atinge pe oricine, arata ca esti simplu. Oricum stiu ca e greu sa te decizi cind iti place de cineva sa vorbesti cu acea persoana(atunci mai nu iti tremura si nervii in tine big grin)Tu incearca sa te mai uiti la altele, sunt sigura ca daca vei gasi o alta fata cu usurinta o vei uita pe aceasta tongue