| dirtydancer700 a întrebat:

Mai am o problema care ma jeneaza foarte mult.Cand vad o fata dezbracata, imbracata sumar sau citesc articole cu continut pornografic ma excit imediat si imi iese acel lichid care are rol pentru lubrifiere.Ce pot sa fac ca sa nu ma mai excit asa repede si sa nu mai iasa acel lichid? Precizez inca o data ca sunt virgin, ma masturbez zilnic, si ejaculez foarte repede.Cum pot scapa si de ejacularea precoce?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Totul tine de autocontrol si experinta.
In timp, vei invata sa te autocontrolezi si chiar sa nu te mai scapi atat de rapid. Masturbarea excesiva, poate duce la ejaculare precoce. Iar daca nu te controlezi acum, te vei scapa pe tine in primele secunde cand iti incepi viata sexuala cu o fata.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te masturbezi pana nu ti se mai scoala. Se mai intampla sa te excite ceva asa tare si o data pe zi sa nu fie de ajuns.

| Helpme99 a răspuns:

E absolut normal pentru varsta ta