| Simonaaaaaaaa a întrebat:

Mai crede cineva in dragoste la prima vedere? ...sau e doar atractie fizica si atat?

7 răspunsuri:
| liz23 a răspuns:

La modul real. fara povesti, cand vezi pe cineva nu are cum sa o si iubesti, doar atractie...si atat.

| Cryssy a răspuns:

Eu nu cred in dragoste la prima vedere. Eu personal cred ca nu poate exista droagoste in adevaratul sens al cuvantului, ci doar atractie fizica. Dar cunosc cazuri in care anumite persoane s-au indragostit la prima vedere.
Numai bine si sa ai parte de multa iubire. love struck

| oz a răspuns:

La prima vedere ce o fi...atractie intelectuala?
atractie fizica...normal.

| www a răspuns:

Nu exista dragoste la prima vedere, atractie fizica si atat.

| vlad91 a răspuns:

Hmm nu stiu sincer as crede in asa ceva pentru ca mi s-a intamplat... o fi fost ea atractie fizica... dar nu cred ca atractia fizica poate atrage dupa ea un numar atat de mare de sentimente...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu persoane care au trait sentimentul si au reusit sa construiasca relatii frumoase pornind de la o "dragoste la prima vedere.Eu cred ca trebuie sa fii capabil si sa iti doresti sa hranesti aceasta dragoste, sa o faci sa prospere.

| Deeds a răspuns:

Atractie fizica