| Iancugeorgiana a întrebat:

Mai devreme am mers prin parc cu niste prieteni si cu fostul meu prieten.Acolo am inceput sa ne jucam, sa ne alergam. Unul dintre prieteni au spus sa jucam adevar si provocare si am inceput sa ne jucam.Ma intrebat pe mine daca il mai plac pe fostul si i-am spus"da" si apoi i-a dat provocare lui sa ma pupe pe mine s-au sa alerge 20 de ture de parc si el a ales sa faca cele 20 de ture de parccrying.In acel moment parca totul a cazut pe minesad, m-am simtit prostsad.De cate ori ii dadeau lui provocare pe mine refuzasad.
De ce credeti ca refuza?sad
Eu tin la el enorm de multcrying

7 răspunsuri:
| UTILIZATOR0 a răspuns:

Lasa baietii in pace.laughing) vei avea timp de ei cand vei fi mai mare...Deocamdata ai grija de Barbie! Parul ei e cam nepieptanat.happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca el ti a data papucii atunci nu vrea sa mai aiba treaba cu tine.
daca i ai dat tu papucii, probabil la fel nu mai vrea sa aiba treaba cu tine.

| SevrajBoy a răspuns:

Si probabil sa-ti stric dispozitia si mai mult, te intreb, de unde Isaac crezi ca putem stii noi de ce te refuza? Poate ai par pe picioare, sau miroseai urat, sau dracu stie de ce...cea mai buna solutie, intreaba'l.

| AnDutZzA020 a răspuns:

Hmm...poate te place dar e timid.Asa sunt toti baietiiwinking.

| Catalin_Mothanelu_1993 a răspuns:

Pai sunt 2 variante, 1 ai tu dreptate si ceva e gresit daca se fereste de tine, sau 2, e prea timid, incearca sa joci in 3, tu el si inca un prieten comun pe care sa-l rogi sa te ajute sa aflii chestia.

| littlemixerforever a răspuns:

Probabil nu e baiatul perfect! Mai gandeste-te. Poate gasesti pe altcineva!

| Iancugeorgiana explică:

Sa ma pupe pe mine*