| IonutCiobanu a întrebat:

As vrea sa va spun ca am o fata in cartier pe care o plac iar eu nu sunt sigur dar cred ca ma uraste...Dar hai sa incepem cu inceputul:
Intr-o vara calduroasa m-am indragostit de o fata nebuneste la care porecla ei era Ary si ea nu stia ca o plac.Intr-o zi jucam adevar sau provocare si un prieten a marturisit ca o place pe ea.Eu cand am auzit am ramas mut dupa care m-a provocat cineva. sa spun adevarul i l-am zis, i-am zis ca o plac si m-a intrebat de cand iar eu i-am raspuns ca acum 2 luni.A spus:ok.
La ziua ei I-am facut un cadou si inountru era un deodorant bomboane si numai stiu exact ce... Dupa care o prietena dea ei a ras ca ii dau deodorantul(abia acum mi-am dat seama ca nu se face cadou deodorante).Si am mers cu totii la ziua ei si acolo s-a suparat de faptul ca la intoarcere in loc sa mergem toti cu ea doi au ramas pe drum sa se duca inapoi in mall.Bun acum doua luni ea statea cu o prietena pe nume Iris inainte de asta am intrebat-o printr-un msg. daca vine afara si ea mi-a spus ca pleaca in cantonament la un curs de desen sau nu mai stiu eu ce dupa care doua prietene d'ale ei mi-au spus ca ea in acel moment era acasa eu fiind prostut si credul i-am trimis un mesaj degeaba insultand-o din cauza acelor fete si fata aia Iris imi spuse ca ii acasa si a venit dupa si ary suparata pe mine si ma sterse si de pe lista ei de prieteni de pe telefon si ea mi-a spus ca totusi a fost plecata in doua excursii-tabara si Iris imi spusesadCE! eu ti-am zis ca ea era acasa?)si a inceput sa bage tot felul de zazanii si sa imi spuna ca is prost ca nu stiu ce si a doua saptamana ary era la vreo 2m distanta de mine si Iris ma vorbea de rau in timp ce eu glumeam cu un prieten(ala la care ii placea de ea)si deodata ne-a intrebat de ce stam singuri si noi i-am zis nu stim si cand ne-a chemat acolo Iris a intrebat-o de ce il chemi pe farierul ala in coace(adica eu).Si pan'la urma am venit dar nu stiu de ce ea tot tragea in mine cu sutul si in momentul asta nu mai suntem certati si nici acel prieten nu o mai place(apropo de asta cand jucam adevar sau provocare astia o provocau pe ea sa il pupe pe el si el pe a (crapam de ciuda)).
DECI:
1:Credeti ca ma mai uraste?
2:Mai am sanse cu ea?
3:Cum ma pot razbuna pe Iris?
Va rog raspundeti, am nevoie de ajutor.

Răspuns Câştigător
| xDreamGirlx a răspuns:

1.Nu te uraste, dar nici nu te placehappy
2. Ai avut sanse? Din moment ce nu te-a placut? Nu!
3. Fa-o de ras cum si ea te-a facut pe tinehappy
Succes si ia-o de la capat cu alta fata. n-are rost sa-ti irosesti timpul. O zi buna!

1 răspuns:
| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Ba daca nu te place nu ai ce sa faci nu poti sa o fortezi sa te placa. Mai e peste-n balta laughing