| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

Mai este la moda sa ii oferi iubitului iubitei scrisori de dragoste?

10 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

thinking
Nu cred ca ae vreo treaba cu moda, depidne de la baiat la baiat!
Totusi, putin baieti mai prefera scrisori/mesaje/mailuri de dragoste!

| zelda a răspuns:

Este un gest foarte frumos sa primesti o scrisoare de dragoste de la persoana iubita sau o mica atentie care valoreaza enorm. O sa citeasca mereu acele scrisori, vor ramane amintiri placute. Poate aceste mici atentii sunt demodate doar pentru fetele acelea cu "fite" ca sa spun asa si care nu stiu sa aprecieze ce au langa ele. happy

| nekokami a răspuns:

Eu una cred ca da.totusi trebuie un pic de grija la editare(evita chestii picante)ca nu cumva sa ajunga din greseala in mainile mamei, tatalui.etc prietenei/ului.e ceva romantic si nicidecum demodat.totul e sa stii sa scrii laughing

| ankappa a răspuns:

Buna Vlad :*
nu cred ca mai este la moda, dar mie sincer imi place sa primesc scrisori love struck sau trandafirilove struck
in ziua de azi sunt la moda banii si masinilie oh go on

| Missdaydreaming a răspuns:

La moda nu stiu daca mai e... dar cu siguranta e cel mai dulce cadou happy conteaza mai mult decat orice, atata timp cat e o scrisoare sincera si nu luata de pe net sau scrisa cu ajutorul cuivawinking

| demon a răspuns:

Nu prea mai sunt la moda depinde si de fata

| zanesiprintese a răspuns:

Nu mai este la moda... dar mie una mi se pare inca ceva special!

| kiiid a răspuns:

Nu conteaza ce e la moda puppy dog eyes
conteaza ce lucruri in comun aveti. happy daca ii plac chestiile de genu, de ce nu?batting eyelashes

| justme_3711 a răspuns:

Ma bucur ca mai exista o persoana ca tine happy In zilele de azi nu multi mai procedeaza asa.era o vorba. Ieri fetele se bucurau pentru o floare.astazi se bucura daca le duci pe banii tai la mare. Bine ca nu toate fetele sunt la fel,cred ca esti un gest foarte frumos, care semnifica mai mult decat masini, bani si mai stiu eu ce. Bravo tie cred ca iubita ta va fi foarte mandra sa te aiba aproape >big grin

| bloodlover66 a răspuns:

Asta nu se va demoda niciodata desi am doar 15 ani inca astept scrisori de dragosta de la prieten chiar daca fata e mai moderna cand va primi o scrisoare de dragoste va reactiona bine si nu se va gandi ca esti un obsedat ca majoritatea din zilele noastre