| Andreeaa56830 a întrebat:

Vreau niste scrisori de dragoste pe care sa le dau iubitului? ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Fi macar originala, tu cum te-ai simti daca ai afla ca toate lucrurile frumoase care ti le zice el, sunt de pe internet?
C-am naspa, nu?

| Andreeaa56830 explică (pentru Gstefan):

Ai dreptate
mersi

| Victorita15 a răspuns:

1) M-ai invatat sa te iubesc atunci cand pierdusem orice speranta...esti langa mine zi de zi, esti in sufletul meu clipa de clipa si nu stiu cui sa-ti multumesc pentru implinirea din viata mea...TIE, IUBITUL MEU DRAG!
2)Vreau sa stii ca te iubesc, fiind uneori geloasa, obosita, vesela, tandra, cu pasiune... dar cu ADEVARAT. Te iubesc mult, scumpul meu!
3) Plang, rad, sufar, zambesc dureros, te caut, am nevoie de tine. vreau sa fi aici cu mine,abia astept sa ti vad chipul, vocea sa ti-o aud, mainile tale sa ti le ating, pastreaza-ma in ochii tai sa fiu mereu cu tine, azi te iubesc mai mult ca ieri si mai putin ca maine. iubitule te iubesc
4) Fotografia ta o privesc si de clipe frumoase imi amintesc cind tu dulce ma sarutai si vorbe dulci tu imi spuneai
5) Totul a inceput cu o singura privire. A fost dragoste la prima vedere. De la prima intalnire, am simtit ca vreau mai mult. Primul sarut a fost cel mai frumos lucru. Au venit altele si mai frumoase. Vorbe dulci si frumoase tu imi spuneai. Ma alintai numai cum tu stiai. A fost ceva sclipitor de frumos. Anii treceau. iubirea noastra e si acum ca-n prima zi. Ne iubim si ne respectam mult.
Sper ca-ti plac)