| Barajag a întrebat:

Mai exista a doua sansa sa fie impreuna un barbat si o femeie, in cazul in care unul dintre ei a fost inselat?

Răspuns Câştigător
| borsec a răspuns:

Mai exista si a doua sansa dar...nu va mai fii niciodata ca la inceput mai ales daca cei doi parteneri nu pot trece cu prea multa usurinta peste moment, iar in caz de o eventuala discutie in contradictoriu isi vor reprosa si momentul acesta din viata lor.Probabil ca exista si cazuri fericite, dar eu am vb aici din experienta mea...

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, dar asemeni unei ate rupte si innodata, e mai scurta si mult mai fragila! E valabil si in cazul prieteniei!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Mai exista, dar cui ii place supa reincalzita?

Janina
| Janina a răspuns:

Da, am mai zis si ma repet...inselaciunea are si ea povestea ei... pot fi diferite scenarii, depinde cum si de ce a facut-o

| CrucifiedCountess a răspuns:

Totul depinde de partenerul inselat, dar de regula mai exista aceasta sansa, doar daca te iubeste cu adevarat si nu poate sta(trai) fara tine.

| maya_4030 a răspuns:

Cateodata exista si a treia, daca cel care a calcat pe bec este dansul, daca este dansa se schimba datele problemei, nu e chiar atat de sigur ca o mai primeste nici pe-a doua, asa e viatawinking

| buburutza a răspuns:

Eu sunt pentru a doua sansa, daca o merita, nu asa doar de amorul artei. Ganditi-va de o mie de ori inainte de a o acorda!

| crookedsight a răspuns:

Mai există n şanse, n tinde spre infinit. Asta se stabileşte de comun acord de către ambii happy

| ingrijitoare a răspuns:

E o situatie foarte sensibila si greu de rezolvat. Trebuie foarte mult timp care sa rezolve tensiunea intre cei doi, parca se simte o greutate prea mare pe cele doua spinari.

| laura_3808 a răspuns:

Depinde de sentimentele dintre cei 2, de orgoliul lor si daca vor putea trece mai departe, sa ierte si sa uite. daca esti dispusa sa iertzi, sa uitzi, si sa lasi totul in urma fara ca in viitor sa ii reprosezi si sa ii amintesti mereu de greseala lui...acorda-i aceasta sansawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista.depinde de motivul pentru care a fost inselat. pot trece cu vederea o aventura de curiozitate. dar fara implicatii sufletesti.si, da n-o sa mai fie la fel relatia.