| gyovany95 a întrebat:

Merita o fata care te-a inselat o a doua sansa? Argumentati! fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| NimenixD a răspuns:

Depinde laughing. Uneori merită, asta dacă ştii că, chiar te iubeşte. Şi dacă EA îşi dă seama că a făcut o prostie mai mare decât ea.
Dar uneori nu merită! Pentru că unora nu le pasă, şi dacă o fac o dată, o vor face mereu. happy

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Nu. Sub nici o forma. Nu trebuie argumentat. Sa nu ai incredere intr-o femeie cat traiesti tu. Femeia, tot femeie va ramane si dupa ce va avea copii si sot. Asa se spune: Daca vrei sa ai necazuri te iei dupa o femeie. Gandeste-te ca toate razboaiele, de la femei a plecat. Ca atare, Canta, razi, distreazate, dar sa nu ai incredere in femei. Pa!

| Annd a răspuns:

Daca te-a inselat,e clar. Dar daca ai tu idee ca te iubeste(sti sigur) si crezi tu ca te-a inselat din prostie si regreta,sa zicem, ca ar merita, dar ultima! happy

| cosmin444 a răspuns:

Asta depinde de cat de mult o cunosti...iar daca tu crezi ca o sa te mai insele sau daca da semne ca te insala nu are rost sa ii dai o a doua sansabig grin

| Ruddy_2272 a răspuns:

Nu.O sa te insele si a doua oara.

| vampiressa a răspuns:

Pai acum depinde si motivul pentru care te-a inselat.Sunt fata si daca baiatul cu acre sunt acum m-ar insela as fi in stare sa il iert pentru ca il iubesc prea mult.Asa ca daca baietii merita o sansa, atunci si fetele o merita.Dar ti-am mai zis epinde si motivele pentru care te-a inselat. Poate s-a simtit abandonata de tine sau cine stie.Acum totul depinde de tine.Si mai ales daca ea regreta si chiar iti demonstreaza ca te iubeste si daca si tu o iubesti nu ai de ce sa nu ii dai o sansa.

| zinki_9936 a răspuns:

Deci...o intrebare grea dar gandeste la ceea ce simti daca o iubesti si ea regreta atunci merita daca nu mai bine o lasi in pace depinde foarte mult de ceea ce simtiti amandoi

eu sper ca te-am ajutathappy