| lextim a întrebat:

Mai exista baieti care nu vor doar sex si care nu inseala?straight face

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Depinde.

Exista:

1) adolescenti (pana in 20 de ani) care sunt frumosi, draguti, smecherasi, aia sunt cei care vor numai sex.
2) adolescenti care nu sunt asa frumosi, dar care pot iubi, si trece peste ispita
3) la capetele opuse, adolescenti frumosi care nu vor sex (rar, extrem ) adolescenti urati care vor numai sex (rar).
4) Barbati (peste 20 de ani) care vor numai sex (de ocolit)
5) Barbati care nu vor sex, si asteapta pana fata vrea ea singura (prosti)
6) Barbati, care vor si sex, asteapta si fata. (inteligenti). Noi nu suntem o jucarie, si pentru noi, sexul nu e "optional" e indicat. Si la femei, si la barbati. Doar ca trebuie sa treaca de o anumita varsta. Eu personal, urasc ipocritele de 20-25 de ani, care NU vor sex, daca relatia a durat mai putin de 1-2 ani. Si apoi, se mai si intreaba, de ce oare le'au inselat. Omu' nu e prost, in el urla hormonii, si tu vrei sa astepte?
Barbatii sunt precum cainii, calaresc tot ce apuca, iubesc neconditionat, dar nu sunt si prosti.

28 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Da, eu, bine, ca am tot felul de vise erotice, dar daca le iei pe alea deoparte poti zice ca nu-mi insel sotia. Sau nu se pot lua alea deoparte? thinking
Stii cum este, multe fete o cam cer, ca nu ies, nu le plac, baietii cumsecade, ci numai bagabontii. Treaba lor, ca ele se frig. laughing
Domnul fie cu tine.

| Razvan a răspuns:

Exista.Sunt exponate la Muzeul Antipalaughing

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Bineinteles ca exista.Atat doar ca trebuie sa ii gasesti sa nu fi naiva in primul rand, sa cunosti omul inainte de a ajunge mai departe cu el.Sa porti si discutii serioase nu doar asa sa treaca timpul. Dupa ce cunosti cu adevarat un om iti dai seama ce vrea de la tine si procedezi ca atare.Bafta!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

@lextim
Gandeste-te de ce nu vrei sex cu el si spune-i si lui asta sincer. Daca altfel nu se poate nici din partea ta, nici din partea lui, despartirea ar fi cea mai buna solutie.Asa doar va chinuiti unul pe celalalt.Cine are argumentul cel mai plauzibil dintre voi, acela are dreptate. Judecati matur problema.bafta!

| TeoPT a răspuns:

Da, dar voi ii vedeti numai pe aia "cool" care va "iubesc" doar ca sa faca sex cu voi. straight face

| nobody_9468 a răspuns:

Specimene pe cale de disparitiewinking.

Bafta.

| Monica a răspuns:

Absolut happy

| Rebecca a răspuns:

Da... Sau nu. Depinde. Exista, dar nu oricum. Si pun pariu ca vrei sa nu insele, sa nu vrea doar sex, si pe langa asta sa mai arate si bine si sa fie destept, simpatic si tandru... Imi pare rau, Nu exista

| Cretaker a răspuns:

Sunt destui, doar ca fetele care nu ii vad, nu au ochi...

| lextim explică:

Nu este multumit pentru ca nu vreau sex cu el!

| lextim explică:

Nu este multumit pentru ca nu vreau sex cu el!

| lextim explică:

Gabriela, am mai spus si-o spus era vorba de soramea in intrebarea aia. nu toate intrebrile au legatura cu mine. unele le pun pentru prieteni...

| bOse a răspuns:

Da, exista. Lasand modestia la o parte iti spun ca sunt un membru al acestei divizii.

| cary29 a răspuns:

Exista asemenea baieti, eu tocmai recent am dat de un asemenea exemplar si mi se pare ciudat cand il aud ca zice ca nu umbla cu o fata numai pentru sex si ca prima data vrea sa o cunoasca mai bine.Am ramas ca traznita cand am auzit asta si uimita, pentru ca pana acum numai de asta am auzit si eu, ca sexul ii pe primul loc, dar vezi tu, la un moment dat isi doresc si baietii sa aiba langa ei o persoana la care sa tina si sa fie reciproca si atunci nu e vorba numai de sex.Trebuie doar sa il cauti bine, si nu trebuie sa te uiti numai la smecherii de cartier care se cred mari si tari, ci si la baietii buni pe care tu ii consideri tocilari cand de fapt ei stiu sa aprecieze mai bine o fata happy

| Ros3Blu3 a răspuns:

Dabig grin Exemplubig grin iubi meu e un exemplu de boy si de aia il iubesc eu mult:X

| brosu a răspuns:

Mai există fete care nu vor doar sex şi care nu înşeală?
Cred că răspunsul este identic.

| alexa_9800 a răspuns:

Normal

| Minnie a răspuns:

Da

| cristal_7578 a răspuns:

Da, exista

eu am norocul sa stau cu unul dintre ei.love struck

| ysa a răspuns:

Da. existalove struck. il am langa mine love struck. si genul asta nici nu insinueaza de sex.pentru ca iubeste si stie ca asta e mai important decat orice. nici eu nu credeam ca exista dar m am convins. si ca un sfat. baiatul care iti cere sex sau zice ca nu mai rezista fara sa fie cu tine asa. nu t iubeste cu adev. sa tii minte. nu te lasa. fa ce vrei si cand vrei u. nu cand vrea el. daca nu are rabdare lasa l.nu t merita.

succes si nu ceda santajelor de genu.
exista baieti care nu vor doar sex si nu inseala.winking dar trebuie sa i descoperi

| Americanuu a răspuns:

Da. eu laughing Atata timp cat tin la o fata si iubesc si pur si simplu imi place, nu o insel si stau cu ea pentru ceea ce este. Nu e problema nostra daca prietenul tau nu este multumit de tine. happy Cateodata baietii pot fi mult mai pretentiosi ca fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ds uite sunt baiat am prietena si n-am inselat-o niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Existawinkingexista. O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sssssssspppppppppppppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devin pe cale de disparitie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| zxcvbm a răspuns:

Da normal

| NuImiBatJoc a răspuns:

Exista! dar voi ii vedeti doar pe aia mai mari ca cine is ei...aia is doar niste obsedatii! ce va vor doar pentru o noapte apoi cauta pe altele...