| Raluca011 a întrebat:

Credeti ca exista baieti care iubesc cu adevarat si nu inseala?

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Depinde de baiat. Daca are chef da daca nu are atunci nu sa fie.Dar cred ca dupa o varsta incepem toti sa vedem lumea cu alti ochi si sa ne trezim din fanteziile pe care le avem fiecare in viata de zi cu zi.

25 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Credeti ca mai sunt fete care iubesc cu adevarat si nu insala?

| Dominicc a răspuns:

@Letissia - daca te-as cunoaste as aproba dar asa... nu pot stii.

@unnimeni - fi serios omule...

| Dash a răspuns:

@KonnstantinC bine zis!

| R_8074 a răspuns:

Daaaaaa! Iubitul meu!

| Sweet111 a răspuns:

Exista!winking
Chiar eu am intilnit. ma intilnesk acum cu el. are 15 ani si se intilneste pentru prima data happy si dupa cum observ de cand ne intalnim niciodata nu s-a uitat la alte fete.si ma respecta si se vede ca tine la mine mult.

| unknow a răspuns:

Pentru, tine: da, exista, cum sa nu.sunt baieti asa cum spui tu
j pentru KonnstantinC : eu nu am ishelat pe nimeni si am fost loiala... eu sunt asa, mai sunt fete de`astea, in schimb, nu mai cumosk nicio fata asa ca mine sad

| Foca a răspuns:

Buna. Sincer mai rar, ca sa nu te insele trebuie sa tina mult la tine si sa te iubeasca enorm. Dar in ziua de azi, apar fel de fel de bunaciuni si ispitele sunt mari.
Stiu din propia experinta.happy
Succe
Ciaohappy

| unnimeni a răspuns:

Da, exista, de exemplu eu am refuzat sa dau rn. de tel unei animatoare, am zis ca am prietena si gata.
Asa cum se spune, padure fara uscaturi nu exista, dar la fel de adevarat e si faptul ca in acea padure se gasesc si copaci frumosi si "curati"{

| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Niciodata nu este ceea ce pare...
Sigur exista asemenea baieti, dar foarte greu ii gasesti, iar uneori te indragostesti de un nesimtit care isi bate joc de tine si nu mai poti face nimic pentru ajunge sa te "orbeasca". Dragostea este si cel mai frumos lucru dar si cel mai dureros...

| Sabyynna a răspuns:

Da exista, de fapt atunci cand sunt cu adevarat indragostiti de o fata nu o vor insela.parerea mea.

| Ela_4663 a răspuns:

Daaaa :X Iubi. si alti ca el :X

| ZEU93 a răspuns:

Da,nu as vrea sa ma laud dar sunt unul dintre ei :d

| IleanaConsaZeAnA a răspuns:

Parerea mea este ca da... exista. Daca baiatul respectiv iubeste cu adevarat o fata nu se uita la altele.

| anytimeanywhere a răspuns:

Daca te iubesc cu adevarat nu te inseala! deci cred

| Quicky a răspuns:

Nu exista! Fiecare barbat are o amanta(daca nu mai multe) oh go on imi pare rau sa te anunt dar asta e adevarul sad barbatilor le place sa experimenteze lucruri noi si poate ca din jena si rusine nu le pot propune acest lucru sotiilor/prietenilor. mai bine merg ei pe centura ca sunt destule. asta e adevaru (parerea mea)

| Suhac a răspuns:

Normal.winking eu is exemplul perfect big grin =]

| Michael6996 a răspuns:

Da exista.

| lizzuk_5543 a răspuns:

Da exista...stiu eu. dar unii inseala altii nu 59%100 care nu.inseala

| Arturelus a răspuns:

Da exista! Eu sunt unul dintre ei happy

| theused a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...indiferent de cat de mult ar iubi un baiat o fata tot se uita si la altele pe strada si isi spun in minte ''vaaaai ce buna e aia'' deci...oh go on fara speranta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar se gasesc ft rar din pacate

| ProfesoruldeSex a răspuns:

Exista pentru ca eu sunt unul dintre ei. Nu am inselat niciodata. Daca am simtit ca nu mai merge atunci am zis stop joc; e mai bine pentru mine si pentru ea decat sa te chinui.
Ca sa ai o relatie de succes trebuie sa stii sa-ti gasesti partenerul cu care te potrivesti iar acest lucru nu se face stand in casa si visand povesti de dragoste dupa reteta telenovelelor. Trebuie sa experimentezi cat mai mult.

| taddddim17 a răspuns:

Poate...unul la o mie laughing dar da,mai sunt si baieti care pun suflet intr-o relatie, iubesc si sunt fideli:-d
Pa, pa:*

| DAV7777 a răspuns:

Da,... cu m-ar fi eu si multi colegi de ai mei