| AlinElle89 a întrebat:

Mai exista barbati fideli?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, chiar mai exista happy si ar trebui sa ne bucuram de ei. Infidelitatea e greu de suportat pentru femei, dar cand gasim un barbat care e dispus sa fie mereu al nostru, consider ca ar trebui sa,, avem grija " de elwinking

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, al meu. Dar are alaturi o nevasta respectuoasa si fidela.

| mgtow a răspuns:

Eu sunt, dar daca nu mai vreau prietena ma consider un barbat liber.

| simiiii a răspuns:

Dap, dar sunt pe cale de disparitie`batting eyelashes

| simiiii a răspuns:

OpS nu vazusem a a scris si Tinkey acc lucru laughing scuze nu`am citit raspunsurile no talking uafff neatenta st.:-( oricum Tinkey raspuns ff bunlaughingkiss

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Nu stiu, niciodata nu mi-am pus problema daca barbatul care a fost langa mine o perioada mai mare sau mai mica de timp ma insala sau nu. Recunosc ca l-am "prins" pe unul si imi pare si acum rau, dupa 4 ani, ca nu l-am torturat mai mult pana sa il iert.

| baiatulxboyx a răspuns:

Da. pur si simplu simt ca daca as fi cu fata pe care o iubesc si din ce am auzit, pe ea nu ar deranja-o sa fie cu mine, nu as mai avea nevoie de nimic, doar de ea :X. Oricum, eu nu as insela niciodata, pur si simplu nu semnifica un barbat...Barbat inseamna (in greaca parca) control, adica cel care se controleaza perfect, deci daca se controleaza, nu inseala. Daca ar fi sa imi pierd sentimentele pentru ea si as gasi pe alta, oricat ar durea-o, mai bine m-as desparti de ea inainte sa umblu cu alta.

| demon a răspuns:

Pff inca prea multi straight face

| MrsDraculescu a răspuns:

Sunt,desii sunt pe cale de disparitiewinking

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Da.Fidel Castro.

| adriana_3818 a răspuns:

Daca ai face un sondaj pe un esantion de 100 de barbati...sa zicem... crd ca doar 3 sunt fideli( barbati sinceri care recunosc) laughing

| piktor a răspuns:

Da eu ce`s? smug

| aly a răspuns:

Decat al brigaelei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai bunul dumnezeu iti poate raspunde, copila mea. Dar, de ce intrebi? Cauti vreun fraier care sa te astepte acasa, cat timp iti umfli buzele prin cluburi? laughing