| VictorVictoras a întrebat:

Mai exista fete in ziua de azi care apreciaza un baiat care-i ofera flori? Eu cred ca nu, de exemplu i-am oferit azi unei fete un buchet de flori, in care am pus un bilet cu mesajul "in veci nu te voi uita". Mi-a dat cu buchetul in cap si a plecat! Deci, in concluzie, baietii nu mai oferiti fetelor flori!

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Sugerase cineva pe aici ca florile trebuiesc bagate in pantaloni si date la sfarsitul intalnirii nu la inceput laughing, asta daca nu au ghimpi.

Pai banuiesc ca au fost flori de despartire nu, luand in calcul mesajul lor. Daca nu au fost, atunci a fost foarte neinspirat mesajul tau si a avut dreptate sa te loveasca cu ele in cap.

Si oarecum ai dreptate, florile nu se ofera la inceput de relatie, poate dupa 6-8 luni sau la batranete.

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Exact frate ele ar prefera o bataita la fundulet in locul unei floriwinking

| corbulalbrosu a răspuns:

Erau flori naturale sau artificiale de pus in coroane mortuare? fiindca doar asa se puteau "asorta" cu biletelul tau. laughing

| raluk27 a răspuns:

"In veci nu te voi uita "
Era moarta si i-ai dus vreo coroana?

| OMFGConrad a răspuns:

Întâi trebui să ştii cum, ce fel, când, unde să oferi o floare şi când un buchet. Şi când vine vorba de bileţele, deja vorbim de o artă!