| bradysandro a întrebat:

Mai exista fete romantice in ziua de azi? si care sa le placa sa fie cucerite prin mesaje de dragoste?

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant dar prefacute si dupa aia te lasa cand prinde altul.

| Doηηa a răspuns:

Da,eu.

| RAY a răspuns (pentru Doηηa):

Tu esti romantica? ce roman ai scris?

| Doηηa a răspuns (pentru RAY):

Fără ironii.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Da exista. Reactioneaza la mesaje excitante precum poze cu portofelul plin de euro urmate de textul "ah iubito spune-mi ce sa-ti cumpar rawrrrr"

| Foxyyyy a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Chiar n-a mai intalnit niciunul din voi fete care nu-s pe interes?!

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Foxyyyy):

Ba da, desigur, glumeam si eu.

| Foxyyyy a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Scuze atunci, ar trebui sa intreb pe cineva care nu glumeste. Tot mai multe intrebari vad legate de lucrul asta.

| RAY a răspuns:

Alea nu au fost niciodata bine in basme da eu vb de realitate,cu romantismul nu faci relatii, iubirea trece prin stomac important e personalitatea, statutul social nu doar pentru ele ca tine ca individ e important sa fi ceva, sa fi mandru de tine, in concluzie daca ccumva te teleportezi intro dimensiune de basme da exista fete multe acolo, desigur e important sa faci complimente la inceput romantice sa vb frumos indiferent de sex ne plac complimentele

| Dariusuu a răspuns:

Eu cred că există.N-are cum să fie lumea asta plină de atâtea panarame.

Nu fetelor?

Sunt un tip oarecare, nu mă înţelegeţi greşit.

| Alcyon a răspuns:

Toate sunt romantice... pana apare unul cu euroi in buzunar laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca si eu sunt curios de asta. Spuenti fetelor, mai apreciati baietii romantici, mai apreciati plimbarile de mana pe plaja la lumina lunii, mai apreciati un sarut romantic in ploaie? Mai apreciati?

| Foxyyyy a răspuns:

Da,exista.

| Valleria a răspuns:

Mai exista baieti care sa trimita mesaje de dragoste?

| Dariusuu a răspuns (pentru Valleria):

Normal.

| Valleria a răspuns (pentru Dariusuu):

Ciudat.

| Dariusuu a răspuns (pentru Valleria):

E ciudat că întrebi, şi e trist că nu cunoşti.

| Valleria a răspuns (pentru Dariusuu):

Ai dreptate.

| Dariusuu a răspuns (pentru Valleria):

O noapte perfectă să ai happy.

Numai bine îţi doresc.

| Valleria a răspuns (pentru Dariusuu):

Ureaza-mi o dimineata perfecta ca noaptea oricum nu o simt:/ Multumesc mult, de asemenea

| J0ker1999 a răspuns:

Nu prea

| ByCats a răspuns:

Daca esti dispus sa cauti crede-ma ca o sa gasesti!

| DjAlexxCK a răspuns:

Mai sunt fete romantice dar nu sunt usor de cucerit prin mesaje de iubire. big grin

| lofty a răspuns:

Poare sunt