| bradysandro a întrebat:

Credeti ca mai exista fete mai romantice in dragoste in ziua de azi?

27 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Irefutabil.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, ca și bărbații! Nu toată lumea este în goană după interese fizice, financiare, etc.
Pa, pa.

| positivity a răspuns:

Desigur că există fete romantice.
Cum încă mai există băieți romantici, nici fetele nu se lasă mai prejos.
Trebuie doar să le găsești!

| darrio2007 a răspuns:

Da.Au fost si vor fi intotdeauna.

| mona a răspuns:

Exista,trebuie doar sa le gasesti

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Nu, si de aceea societatea moderna se clatina

| MasterOfDisaster a răspuns:

Da, mai exista. Dar nu cred ca le vei gasi in cluburi sau discoteci big grin.

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Sigur ca da laughing
Chiar eu cunosc cateva, inclusiv eu sunt o fire romantica.
Daca vei cauta sigur vei gasi si tu o fata mai romanticawinking

| Mădă0611 a răspuns:

Dap, de obicei sunt acele fete care par sterse la prima vedere, asta pentru ca nu vor sa atraga ciumpalaci laughing

| Wøodenpints a răspuns:

Nu, nu există fete romantice. Ci doar fete care aştepată romantism de la alţii, iar când acesta lipseşte îi cataloghează pe respectivii ca fiind nişte porci.
Iar romantismul, aşa, la modul general, este o mare prostie în care mai cred doar inapţii.

| Dariusuu a răspuns:

Categoric.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost, sunt si vor fi intotdeauna.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Există,trebuie doar să le găseşti.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, multe fete așteaptă și primesc cu mare drag un trandafir.,,,.,., cu un inel de diamant agățat în spini. Multe cupluri se plimbă noaptea sub clar de lună.,., în mercedes. *Îl iubesc, iubesc tot la el.,., inclusiv banii" +că nu mai vezi fată care să se poarte ca atare.
Cât e la vedere ceva prețios, fiecare domnișoară din "ziua de azi" e/devine romantică.
Nu, nu mai sunt.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,da,eu cred ca inca mai exista fete romantice, insa, nu te astepta ca toate sa fie asa.Trebuie doar sa gasesti fata respectiva, deci, e o chestiune de timphappy!

| inconscient a răspuns:

Dap, cel putin eu!batting eyelashesbatting eyelashes big grin

| BluishAngel a răspuns:

Da, bineinteles ca exista.Baietii sunt insa mai putini.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Daaa normal.eu sunt adica asa imi place sa cred ca sunt adica asa suntlaughing. trebuie doar sa gasesti tu acea fata care sa nu se sature de stat cu tine si chestii din astea siropoasehappysucces

| BeAmazing a răspuns:

Cred ca mai exista, doar ca tu n-ai dat inca peste una de genul acela!winking

| angus35 a răspuns:

Sunt pe cale de disparitie.Bafta!

| mariukka a răspuns:

Da si eu sint printre ele big grin

| AiEnma97 a răspuns:

Da. Eu. Si poate se mai gasesc vreo 2-3...
laughing Cred in iubire adevarata si suflete-pereche. E ceva uimitor sa gasesti pe cineva care poate sa te inteleaga.

| DeeaDiduu a răspuns:

Cred ca da

| AlexandraAlelovesU a răspuns:

Normal că mai există

| CrunkBoy a răspuns:

Da mai exista doar ca multora le este frica sa arate astawinking trebuie doar sa le intri pe sub si piele si afli

| Dyanaaa112 a răspuns:

Da. Doar ca trebuie sa le gasesti. Pa pa.winking