| DracuIa a întrebat:

Mai exista relatii bazate doar pe dragoste?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru barbati care atrag fizic fetele da

| Elena9328 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar pe dragoste? Daca te referi fara alte interese ascunse, da. Daca vorbesti de dragoste in sensul de iubire platonica, fara relatii sexuale, nu prea.Si oricum, de ce ti-ai dori asa ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sã spui cã nu existã Iubirea platonicã? Dintre doi oameni de sex opus, nu stiu care ar suferi mai mult in libsa relatiilor intime.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din punctul meu de vedere, nu, nu exista.O relatie bazata strict pe iubire platonica e incompleta, dupa mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine de stiut si eu care credeam cã fetele nu ar avea nici o treabã dacã ar fi doar iubire platonicã.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intre ce spun majoritatea si ce gandesc/simt cu adevarat e o diferenta enorma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea eu sa am una, dar nu e de ajuns doar din partea mea:/

| L1feDRAIN a răspuns:

Relatii da, familii nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Irinami21 a răspuns:

Depinde de varsta. La 14, 15, 16 ani, clar exista. Dupa 18 ani rar mai gasesti asa ceva. Daca te referi la relatii de cateva saptamani, da. Daca te referi la relatii mai mari de 1 an, clar nu. Intervine si sexul. Stii vorba aia, daca dragoste nu e, FACEM!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Irinami21):

Ce dragoste poate simti un adolescent, aia nu este dragoste sunt hormoni.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Stiu unde bati dar o astfel de dragoste ce zici tu, poate fi simtitã doar de un copil, si pentru un copil ca adult sau pãrinte, o datã ce esti adolescent/adult este dragoste conditionatã. Fiecare partener având nevoile lui/ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Antonio_Sebastian_1997 a răspuns:

Depinde...pe interes sau cu tariflaughingscuze da asta-i adevarul.

| Alinutzaa2r25 a răspuns:

Poate