| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista relatii serioase, care sa tina, bazate doar pe dragoste? happy

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Slabe sanse

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu frate banu jos sau la revedere

| RAY a răspuns:

Nu stiu sincer

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca exista!
Uita-te in jur cati se casatoresc saptamanal si vei vedea ca o fac din dragoste, nu in gluma.

| Freya1 a răspuns:

Da.Traiesc una.
Mai sunt doar trebuie sa le privesti ca si atare, ca daca mereu cand vezi un cuplu te gandesti ca el are bani si ea ii da... nu o sa ai niciodata o impresie buna despre relatii.

| alina2k18 a răspuns:

Dupa umila mea parere... NU.

| mentholinks a răspuns:

Dargostea e cauzata de aspect fizic, statut social, caracter, dimensiuni, satisfactie sexuala si probabil alte zeci de lucruri.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu, au disparut acum vreo 5000 mii de ani. Unde traiesti?

| HazelEyes77 a răspuns:

Stiu ca e greu de crezut dar mai sunt cupluri care se iubesc sincer si au o relatie solida bazata pe sentimente, respect si incredere. Eu una prefer sa stau singura decat sa mi pierd timpul cu cineva pentru care nu simt mare lucru. N ar fi corect nici fata de mine nici fata de persoana respectiva.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Posibil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pentru ca noi cautam obiecte sexuale, iar ele cautã obiecte de succes. Este total opus dragostea e doar o fantezie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DOAR pe dragoste? Dar sexul sta in gat sau ce? Doamne fereste de "relatii" patetice de genul. Pana si religiosii mai fac din an in paste sex.

| TimSem a răspuns:

Întrebarea ta ar trebui să fie mai elaborată ca să poți primi un răspuns mai edificator (și să nu vorbim a pagubă).
Așa că, răspunsul meu e pe măsura întrebării: da, există!winking

| Ioyo a răspuns:

Normal ca exista!

| masterguru a răspuns:

Da, numai ca nu afli de ele. Relatiile alea profunde nu sunt alea unde se pun poze pe insta din 5 in 5 minute ca sa intretina falsa imagine a unei relatii mereu frumoase. Exista relatii bazate doar pe iubire, dar si acolo mai sunt neintegeri, mici certuri si impacari etc