| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista fete serioase, care sa tina la tine? Sau toate sunt niste neserioase?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Exista.Si chiar multe.Dar nu trebuiesc cautate in cluburi si cafe-baruri.De multe ori treci pe langa ea fara sa iti dai seama.

| positivity a răspuns:

Dacă tu cunoști doar persoane neserioase, asta nu înseamnă că așa sunt toate fetele. Există tipe serioase. Trebuie doar să le găsești!

| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Nu prea mai există. happy

Bye!

| MiruD a răspuns:

Sunt fete serioase. Sunt. Cauta-le. Dar nu prin cubluri sau discoteci. Nu le vei gasi acolo.

| Rührselig a răspuns:

Da, normal, că mai există, nu generaliza.

| Sardinaaa a răspuns:

Exista!

| pvg a răspuns:

Parerea mea ca baiat e ca CEL PUTIN 96-97%sunt fete neserioase... mai exista si fete care sa tina la tine sincer.nu pentru ca te-au vazut azi cu 10-15lei in portofel si vor sa ti pape ca niste muritoare de foame
...parere persoala din experiente personale

| Bxb_Gabytza_1991 a răspuns:

Dar baieti? Cine si'a pus problema asta? laughing) Fetele ca fetele... dar baietii? smug