| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Mai fetelor,o intrebare strict adresata catre persoanele de sex feminin, care e marimea adecvata a ciocanului pentru un partener? Nu neaparat de lunga durata, asa in general.Eu sunt vai de capul meu si fizic si psihic, dar vreau sa stiu cum arata partenerul ideal pentru voi.Cat de mare trebuie' sa aiba ciocanu, ce personalitate e adecvata, ce elemente faciale/fizice preferati? Eu sunt un baiat care nu e in stare sa apere o fata si de care isi bat toti joc si cred ca cei ca mine care sunt slabi or sa fie ''mancati'' de cei puternici/superiori

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iulia0514 a răspuns:

Nu contează mărimea contează ceea ce ști sa faci ști cum se zice cât ai degete și limba legea țări nu se schimbă!

| Violleta2022 a răspuns:

Vaginul femeii are 15 cm cand nu este excitat, fiindca este un organ care se intinde si mareste dupa marimea penisului.
Sa nu uitam ca tot prin vaginul ala trece si copilul la nastere, fiind elastic si puternic muscularizat, putandu-se marii sau micsoar in functie de evenimentul care se intampla in corpul femeii.

Daca pe lumea asta penisul de 15-16 cm este considerat un penis MEDIU, gandeste-te si tu cam ce doresc femeiel, ca sa simta si ele placere?!

greece12
| greece12 a răspuns:

Si daca ai sti cat de putin conteaza marimea asta,atat de trambitata!
E cel mai gresit punct de vedere pe care il poate avea un barbat sau un barbat in devenire.
Femeile nu doresc un mare erou, doresc un baiat de care sa se poata indragosti.
Pur si simplu.
Pentru ca, odata indragostite, il vor bate cu tocul in cap pe nenorocitul care a indraznit sa le supere cu cel mai mic lucrusor! Nu au nevoie de un macho-man alaturi, au nevoie de siguranta ca sunt iubite sincer.Si muta pamantul din loc!
Ca sa se indragosteasca o fata de tine...hai sa le luam pe rand.

1.Fizic.Ajunge sa fii putin mai frumos decat dracul, desi sunt cazuri in care femeile au murit din dragoste pentru vreun mare urat al epocii(Belmondo, de exemplu). Deci, un pic dragut.

2.Tinuta.Indiferent ce porti, esti la moda sau nu, fii curat.Sa mirosi a flori si a cocolino! Si, bineinteles, sa nu faci din asta o mandrie.Sa fii modest.E fiziologic sa fii curat.Haine curate, unghii curate, dinti curati, papuci curati, totul curat si proaspat.

3.Comportament.Civilizat.Nu urla, nu tipa, nu te bate, nu fii mutulica.Nu fii neglijent, invata sa observi ce se petrece in jurul tau.Pentru ca fetele par atat de indiferente, dar ele vad, observa, masoara, cantaresc.Si aleg.Fii prietenul lor, fii prieten cu toate.Asa vei putea sa le intelegi si sa gasesti exact ce-ti doresti tu.

4.Conversatia.Ca sa poti conversa,ca nu se reduce totul la Instagram, Tik Tok si chestii de genul(salut, ce faci, ti-ai citit la mate), trebuie sa mai si citesti.Carti.Tu singur cu o carte.Harry Potter, Winnetou, orice de Jules Verne.O carte.Vei descoperi o lume noua, vei avea gandurile si trairile tale si vei invata sa ti le exprimi.Citeste.Cat mai mult.Vei dezvolta un limbaj elevat, mult superior celor care zbiara in pauza "baaaa boule, da-mi si mie tema la geometrie"...

5.Sex.Ca sa faci sex, am spus la inceput, e de ajuns sa fii indragostit.Tu de ea si ea de tine.Si sexul vine,mai devreme sau mai tarziu.
Si crezi tu,ca o fata naiva si virgina,o sa se uite la marime? Sau va inregistra ca bonus modul in care o imbratisezi,cum o mangai,cum o saruti, cat de atent esti la reactiile ei, cum stii sa-i transmiti pasiunea si dorinta ta, cum o invalui cu trupul si bratele tale si cat de fericit te face faptul ca esti langa ea si numai langa ea?
Niciodata o fata sau o femeie nu a criticat si nu a ironizat un barbat bogat in sentimente, dar l-a facut franjuri pe nenorocitul brutal si grabit care s-a gandit sa-i serveasca o portie de sex sec.Acei barbati intotdeauna o vor avea mica, chiar daca au 30 de cm!
Think about it.
happy