| kristinutza a întrebat:

Mai mult pentru baieti. : )Mmmm... dupa care fete intorceti kapul mai des, una imbrakata in stil sport sau o domnishoara cu inkaltaminte inalta si ceva mai eleganta?(fara glume proaste va rog)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O donshoara imbracata cu tocuri de 22 cm si fusta scurta decat una toata in nike

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Prefer domnişoarele îmbrăcate decent şi comod. Ţinutele cu tocuri înalte şi elegante mi se pare incomode.
Şi-n plus, ce contează cum e îmbrăcată? Contează mai mult cum e dezbrăcatăwinking.

| baru a răspuns:

Dupa toate ndifernt ca este frumoasa sau urita Daca sete frumoasa intoarcem capul dupa ea ca este frumoasa Daca este urata ne uitam cat de urita este In concluzie este bine sa nu mai antoarcem capul dupa femei ca ori cum nu rezolvam nimic dimpotriva ne facem de cacao Daca o fata ne placenorocul nostru daca nu cam geu si urit sa fluieri dupa ea pe strada sau sa intorci capul dupa ea No barbatii trebuie sa avem mai multa demnitate si caracter fara sa fim nevoiti sa ne coborim la ori ce nivel numai pentru a avea o vemeie oarecare care dupa un timp nu ne mai place Asa ca capul sus si privirea inainte Pa

| ygareok a răspuns:

Sa spun mai korect.eu de ex.intork kapul dupa o domnisoara simpatika.si sa fie imbracata simplu dar kurat.asa ca nu conteaza stilul.