| Ioana_8454 a întrebat:

Pentru baieti:
Ce alegeti. O fata eleganta si feminina. Sau una care se imbraca mai sport si nu e asa feminina [dar nu e nici baietoasa]?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu aleg, vad daca e buna si arata bine apoi daca vrea ceva la pat o iau daca nu pa.

| Vizitiul a răspuns:

Pe mine ma intereseaza ce are in cap, nu ce are pe ea. Oricum, daca ar fi sa aleg, as alege-o pe cea eleganta si feminina.

| Primo a răspuns:

Sport

| aDDa_4644 a răspuns:

Eu sunt fata blushing da pot sa zic ca baietilor le plac fetele sportivewinking din cate am vazut eu...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sportiva

| Bianxuzaur a răspuns:

Eu zic ca fetele sportive/baietoase is mai modeste.
iar cele elegante si feminine is cu nasu pe sus(nu toate)
asta e doar parerea meathinking