| canarita a întrebat:

Maine este ziua de nastere a iubitului meu. As vrea sa fie o zi cat mai lunga si cat mai frumoasa. Mi-ar prinde bine cateva sugestii pentru o zi atat de speciala. As vrea sa fie chiar de neuitat...cu un buget moderat... i-am cumparat deja un cadou foarte frumos, as vrea sa il duc undeva, sa-i fac o surpriza nemaipomenita prin care sa inteleaga faptul ca dupa 5 ani inima mea ii apartine tot lui...

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Ai putea sa il duci intr-un loc in care sti ca ii place dar nu a avut ocazia sa ajunga acolo( nu ma refer la Hawaii sau New Yorklaughing) ci la locuri in care sa iti permiti cu un biget moderat. Daca nu a fost, il poti duce un weekend la mare... acum e sezonul dar si la munte daca prefera muntele. Daca e pasionat de istorie, du-l la Sighisoara sau Sibiu daca sunteti prin apropiere. Trenul nu e asa scump si intrarea in cetatea de la Sighisoara e gratuita(nu vreau sa ii fac reclama, eu nu locuiesc in sighisoara dar am fost si mi-a placut foarte mult. apropo in 24-25-26 iulie e Festivalul Medieval la Sighisoara). Il poti duce in Moldiova la manastiri, iti zic din experienta ca e superb si acolo... sau o croaziera pe Dunare, dar asta costa ceva mai mult... Daca ii plac senzatiile tari, du-l intr-un loc si sariti cu parapanta de exemplu. Daca nu, puteti sa mergeti la mare, o noapte singuri pe litoral...sub clar de luna... e foarte romantic si foarte frumos. Cred ca ar fi incantat. Daca dupa 5 ani tu inca te mai gandesti cu atat de multa pasiune la el, inseamna ca il iubesti foarte mult si asta ar trebui sa fie cadoul ideal... dar ai putea si sa il duci intr-un loc unde sa va simtiti bine, dar sa nu il pui pe el sa plateascalaughing. Cam ata... iti doresc mut succes si un weekend plin de dragoste! Ast mesaj sa vad ce ati facut

Caly

7 răspunsuri:
| Ralux a răspuns:

Stand cu tine, si simtindu-te aproape este cel mai frumos cadou pentru el si nu ii mai trebuie nimic. Dar daca vrei sa ii faci un mare cadou...eu zic sa petreceti un weekend romantic la munte, la mare sau unde vreti voi, puteti chiar si in alta tara avand un buget limitat(nu ma refer la tari scumpe cum ar fi turcia.)in plus un weekend nu face nimic happy
oricum...marea surpriza va veni din inima ta!
[poti sa ii faci o surpriza, desigur, daca iti permiti sa ii faci un cadou care si l-a dorit intotdeauna sau il poti duce in localul lui preferat]

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ziua iubitului meu pe 31 iulie, vivnerea urmatoeare, inplineste 20 de ani, relatia noastra e incurcata, si curat de cind suntem impreuna avem de ziua lui +o zi o luna...nu stiu ce sa-i eau, dar m-am gindit sa inscriu pe un cd niste piese romantice, ca sa-i placa lui, apoi, sa ma duc sa dau o poza ca sa o deseneze pe cd si cu un aforizm, nu stiu cum se numeste procedura, apoi, sa eau 4 cutiute de dimensiune descrescatoare, si in ultima ce mai mica sa pun cd-ul, opoi sa leg de cutie 4 baloane mari, si 4 mici,(pe 31 vor fi 4 saptamini si 4 zile de cind suntem curat impreuna)si in fiecare balon sa scriu ceva, un aforizm un mesaj de dragoste, voi decide la moment...
cam asa ma gindesc sa-i fac cadoul de ziua lui, dar a doua zi pe 1 va fi o luna de cind suntem impreuna si ma gindesc sa eau o sticla de sampanie 2 pahare, si poate cite o prajitura, si sa il duc in loculunde adesea noi venim la apus, la calea ferata de trenuri...
ce spuneti fetelor, cum va pare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atuci cand vreau sa fac draoste nu mai am placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mai am placere sa fac xe ce trebui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ca un baiat de ctv luni, dar intre noi este o diferenta mai mare de ani ca sa fac?, astept raspuns voastre, va rog am nv de o sugestie! astept raspuns voastre! AMYYY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jklk, m