| miraeeeeeeeeee a întrebat:

Buna. In curand este ziua de nastere a iubitului meu si anume majoratul. As vrea sa-i pregatesc o surpriza frumoasa si de neuitat. Aveti ceva idei de momente speciale? Voi, baieti, ce v-ar placea si ar fi de neuitat in acea zi?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Anunta-l in plin chef, public:
"Felicitari! Gemenii sunt foarte bine! " happy

| MarianWLF a răspuns:

Nu trebuie ceva grandios, ceva mic alaturi de cei mai apropiati oameni din cercul vostru, lasand la o parte cadoul care ai de unde alege de la portofele, curele, parfumuri, ceasuri, haine, etc, punctul culminant ar fi la sfarsitul zilei sa ramai la el sa petreceti noaptea impreuna, sunt sigur ca ar aprecia asta mult mai mult decat orice lucru material.

| Sekim a răspuns:

Cu siguranta ar fi mai mult decat destul sa ii cumperi ceva cadou simbolic, sa ii fii alaturi, sa il iei in brate si sa ii spui ca il iubesti. Daca nu este destul, nu esti unde trebuie. Spor

| LaviniuA a răspuns:

Pe vremea mea era aia cu stripteasul laughing dar in ziua de azi vezi tipe in haine gen latex pe strada deci nu stiu daca mai e asa special.

Răspuns utilizator avertizat
| Celestina003 a răspuns:

Surpriza la domiciliu.

| Florian80 a răspuns:

Nimic nu poate fi mai.de neuitat decat o petrecere (restransa) cu cei mai apropiati prieteni care sa se finalizeze si cu sex (in privat sau de ce nu chiar in grup)

| Max52 a răspuns:

Ideii de cadou sunt foarte multe dar depinde de buget hai că îți dau eu niste idei ce ar putea să-i placă idei cadou până în 3000 lei., 1 PlayStation 5 băieților le plac jocurile foarte mult daca îi iei un ps5 va fi foarte fericit. 2 daca are ps5 i-ai niste jocuri de PS4 merg și pe ps5 sau i-ai jocuri de ps5 va fi fericit că are cu ce sa se joace. 3 un spectacol de artificii e foarte romantic. 4iai un aparat foto daca îi place fotografia sau să facă vlog. Idei cadou până 1000 lei. 1I-ai un câine toți adora câini îi va fi loiai toată viața e ceva de neuitat. idei perfecte de cadou. 1 i-ai un zbor cu avionul adică să sară cu parașuta e ceva de neuitat. 2sa tragă cu arcul, armă 3cel mai bun cadou e sa fi alaturi de el succes la alegerea de cadou?