| CohanIrina a întrebat:

Maine eu si iubitul meu facem o luna de cand suntem impreuna. Si nu prea stiu ce sa ii iau? Va rog dati-mi niste idei big grin
P.S. Culoarea lui preferata este negru thinking
Fundaa ~ :*

Răspuns Câştigător
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

E cam devreme pentru cadouri. Asa de o luna sa-i iei ceva micut. Ce zici de un papion, o cravata daca poarta, o esarfa ca acum e frigut. Dar cel mai bine este dragostea ta, nu cred ca isi doreste altceva. happy

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca voi va faceti cadouri in fiecare luna atunci ai putea sa-i iei ceva simplu si util acum, i poti oferi o cana personalizata cu poza voastra de ex

| h3r a răspuns:

De ce nu astepti sa-ti ofere el un cadou?
O luna nu este mult.

Take care.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackOldSun a răspuns:

Respectul si iubirea dintre voi valoreaza mai mult decat orice alt lucru material pe care l-ai putea cumpara! stati si voi in weekend si va uitati la un film si distrati-va emotiile unice care isi pun amprenta nu le vei uita niciodata! Cand vor fi ani atunci va fi altceva! Take care!winking

| Pufuletica98 a răspuns:

Pai eu i-as lua un CD cu cantaretul sau preferat!

| LoCKeR a răspuns:

Nu prea cred ca ar fi negrul culoarea lui preferata... in acest caz ar trebui sa-i dai cadou o cruce de argint laughing.
glumeam doar. poti sa astepti sa faca el prima miscare, sau poti sa il scoti la o plimbare romantica printr-un parc, padure etc.

| spoiledcat a răspuns:

Hm....pai o luna nu e prea mult. nu te complica cu ceva scump, i-ai ceva simbolic..prima fotografie a voastra intr-o rama draguta, ceva sweet happy

| MonsterbabyPika a răspuns:

Pai sunt niste medalioane cu 15 lei foarte dragute cu un inel si o inimioara de ce culoare vrei inauntru. Poti sa-ti ei tu unul si lui unul dar nu cred ca ar fi bine sa-i iei negru pentru. ca poate sa inteleaga altceva. Poti sa-i iei albastru si tie rosu de exemplu.

| CristianoLove123 a răspuns:

In primul rand la multi ani si relatie placuta. Daca este sportiv, poti sa ii dai o minge de fotbal, dar daca este romantic dai ceva romanti, cum ar fi o poza cu tine, daca e cantaret poti sa ii dai o chitarasau poti sa ii dai inima ta