| Marya_7001 a întrebat:

Maine ies pentru prima data cu baiatul pe care il plac de ceva timp si cu care am vorbit pana acum doar prin mesaje si pe mess, iar el este genul de baiat mai sportiv [ uraste cafenelele, iar in mall-uri nu ne putem afisa deocamdata], asa ca i-as fi propus sa mergem la o plimbare in parc, dar maine o sa ploua, unde altundeva as putea sa-i spun sa iesim?

2 răspunsuri:
| marianraz23 a răspuns:

Intr-un pub.

| ale23 a răspuns:

La un filmthinking sau amana intalnirea pentru o zi in care este frumos...