| anonim_4396 a întrebat:

Raspuns urgent! Va rog!
Cunosc o persoana, un baiat. Nu ne cunoastem decat din poze, mess si telefon. Mi-a propus de cateva ori sa iesim la o plimbare iar eu i-am spus da de fiecare data dar intai sa vedem ce se mai intampla pana la intalnire, daca nu v-a interveni ceva intre timp. La un moment dat mi-a propus sa iesim dar tot el a si anulat-o, apoi m-am facut eu disparuta dar nu am spus ca nu as vrea sa iesim. Acum mi-a propus iar. Ce sa fac? Sa anulez si eu intalnirea de data asta?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Dacă este demn de încredere, de ce să nu ieşi cu el? Alegeţi un loc deschis, cât mai luminos şi mai populat şi întâlniţi-vă. Poate iese ceva frumos.

1 răspuns:
| BabyBloo a răspuns:

Eu cu actualul meu iubit ne-am cunoscut pe internet. El era plecat in afara.Cu toate ca vorbeam doar pe net si la telefon, a inceput sa imi placa de el si fara sa vreau m-am indragostit.Ne-am "combinat" pe internet de prin septembrie.si doar in decembrie ne-am vazut.Si de atunci totul este foarteee furmoos! Eu zic ca merita sa incerci!