| Paul260 a întrebat:

Maine ii 8 martie si as vrea sai fai ceva la prietena mea. Eu vreau sa-i iau un trandafir alb ce ziceti? sau ce imi sugerati?

4 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

Foarte frumos gestul! Ai putea sa o suni sau sa ii dai un mesaj dragut la 00:00 iar cand va vedeti ii oferi trandafirul si ati putea merge intr-un loc in care va simtiti voi bine.O zi cat mai frumoasa.Baftawinking

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Eu nu stiu ce sa spun... adica e ziua femeii/ mamei
mi se pare putin nepotrivit :-s

| Gest4U a răspuns:

Trandafir rosu si o felicitare in care ii transmiti ceva de genul cat de importante sunt femeile pe lume dar sa nu exagerezi cu cuvinte pompoase si siropoase, asa mai sincer sa fie din suflet. o vei da pe spate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. ia-i o cutie de bomboane in forma de inimioara(Milka) un trandafir rosu si 2 albi adica un buchet... si daca vrei o felicitare in care sa scrii o declaratie de dragoste (adica cum ar vn sa ii spui cat inseamna pentru tine) sper sa te fi ajutat funda?