| Girl0008 a întrebat:

Maine imi dau primul mozol(sarut)...Nu prea ma pricep ma puteti ajuta?confused Daca da :O3 dati`mi pe pasi...
Merci big hug
Dau FUUUNDĂ!batting eyelashes
P. S-Scuzati categoria.tongue

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vali96 a răspuns:

Lasate condusa de el.

| 13paranoia13 a răspuns:

Totul vine de la sine! Nu trebuie sa te stresezi! happy

| Girl0008 explică:

Imi este „teama" sa nu ii placa sau... Si sa nu imi dea papucii :-s

| FlorianMitu a răspuns:

Pai fi atent cand te intalnesti cu ea nu trebuie sa o iei asa imediat u vorbeste cu ea si incet incet uitate in ochii ei si pe urma te apropii de ea incet si deschizi cura si introduci limba dar putin e ca si cum ai linge o inghetata si pe urma u trebuie sa te dai la o parte si pe urma vb cu ea in continuu dar ca sa o faci sa nu pari ca nu sti sa saruti ia-o la tine in brate si sarut-o adica sa stea pe picioarele tale eu asa am invatat singurwinking

| cretscretscrets a răspuns:

Relaxeaza-te doar... un sarut nu este ca teoremele de la matematica.nu trebuie "invatat"... Nu te poate parasi pentru un sarut.si sunt convinsa ca o sa fie totul ok:*