| lyrics a întrebat:

Maine ma duc la iubitul meu. ce surprize as putea sa-i fac?
fara lenjerie intima mai speciala, fara sex oral, fara vin, fara frisca, fara lumanari, fara o baie fierbinte, fara sex in locuri publice sau in aer liber pentru ca astea le-am facut deja.

Răspuns Câştigător
| Tania_9268 a răspuns:

Spune-i ca-l iubesti happy

10 răspunsuri:
| lyrics explică:

Anal nu vreau.
@mihai5656 daca nu le-as fi facut mai demult as fi incercat acumwinking

| lyrics explică:

@az vreau sa-i fac o surpriza.
stric tot daca il intreb

| porto89 a răspuns:

Sa te mai duci cu o prietena la fel de dornica ca tine.si asta la modul cel mai serios.surprizaaaa! rolling on the floor

| Thunderstruck a răspuns:

Da.i papucii devil asta nai m.ai facut-o xd.glumeamrolling on the floor.leagal cu catusele de pat si excita.l.asta e foarte tare

| Mihai5656 a răspuns:

Sa mori tu ca le-ai facut deja? laughing

| mihaielo a răspuns:

Incearca sex anal

| muzicaparty a răspuns:

A innebunit lumea, frate.jur

| scary7 a răspuns:

Fai un streeptes prin vizor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wdfh :O. le-ai facut deja :O, deci satana existadevil:X, deci eu zic sa il intrebi thinking, cam tampit dar sper sa mearga XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam multi "fara". Mai bine stai acasa.