| misha99 a întrebat:

am si eu o problema azi mi.am cumparat o lenjerie intima pentru iubitul meu dar nu stiu cum sa ma fac atunci cand o sa fiu cu el straight face adica cum as putea sa il impresionez big grin

Răspuns Câştigător
| Uza a răspuns:

Invita-l la tine acasa sau intr-o camera intima, sa nu va deranjeze absolut nimeni.
Lumina sa fie difuza:X
Cand intri cu el, va sarutati, va imbratisati pana il asezi pe pat si ii spui sa astepte 2 secunde.
Tu te duci repede si te imbraci in acea lenjerie, si ca sa fie si mai sexy poarta tocuri inalte, cand o sa te vada o sa ramana cu ochii fixati pe tine si savurand orice clipa si de aici du-te usor la el, saruta-l si dupa apleacate uusor pana joss cu mainile pe picioarele lui, dupa te intorci cu spatele si ideile vin pe parcurs.
Dupa, bineinteles lucrurile vor evolua din ce in ce mai interesanthappy
Bafta!happy

| misha99 explică (pentru Uza):

Multumesc frumos :*

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa alegi momentul chiar de ziua indragostitilor, o cina romantica si o lenjerie sexi ar spune multe...

| Azµre a răspuns:

O seară romantică, cu un cadru romantic, și ai rezolvat problema.