| Andreas23 a întrebat:

Maine merg la o prietena(eu o plac, si ea pe mine dar inca nu am avut curajul sa ne spunem) sa o ajut cu niste lectii la mate.
Si vreau ca sa o sarut(primul sarut) si nu stiu cum sa o fac.
Ma puteti ajuta?
Voi la ce varsta ati avut primul sarut si cum a fost?

6 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

La mate la ce anume o ajuti? Cu numerele pitagorice sau sa deseneze un cerc de diametru egal cu ipotenuza triunghiului dreptunghic? Daca nu te descurci, ma poti lua si pe mine big grin

| iubaretulcata a răspuns:

Este normal ce vrei sa faci.o saruti si gata.ce este asa greu mai greu prima oara dupa o sa fie mai bine...

| S3S3an a răspuns:

Uita-te la ea si sarut-o si nu iti fa griji de ce va urma. Funda

| JohnnyHelpsYou a răspuns:

Uite, incepe sa vorbesti cu ea despre iubire sau oricealtceva si o sa vezi ca la un moment dat o sa va uitati unu la altu in gol fara sa spuna nimeni nimica, ei, atunci sa incerci sa o saruti, doar te apropii de ea si totul o sa vina de la sina happy Sper ca am fost de folos happy

| Mikysor17 a răspuns:

Pai intai asteapta momentul potrivit cand sunteti doar voi doi singuri, privesti in ochii cateva secunde si apropie-te de ea incet, pupo mai intyai ca si cum ai pupao pe braz gen "pupic" Si dupa aia vine totul de la sine cu sarutul miscati limba pe acolo laughing O poti si musca si de buza dar usor nu tare

| Mainculestu a răspuns:

Eu una am avut primul sarut adevarat la 13 ani...pur si simplu când vine momentul o saruti... bafta!