| andrarms a întrebat:

Buna TPU :*!
Am nevoie de un sfat... Maine voi avea un concurs si acolo va fi prezent si foastul meu prieten.
Acum ne intelegem foarte bine. Stiu ca el inca mai simte ceva pentru mine si vreau ca maine sa il sarut. Nu stiu cum sa procedez. Ma puteti ajuta? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

In primul rand fi sigura ca nu are prietena.
1.Cand ajungi la concurs, daca termini tu prima si iesi afara, asteapta-l, sau spune-i ca daca iese el primul, sa te astepte, pentru ca vrei sa spui ceva.
2. Acum esti afara/hol cu el. Trebuie sa ai mult curaj, dar daca vrei sa iasa bine trebuie sa iti iei inima in dinti si sa ii spui: eu inca mai simt ceva pentru tine, te iubesc.
3. Daca nu te saruta el, incerci sa o faci tu.
Legat de pasul 2, daca nu ai curaj sa faci ce ti-am zis, o poti lua mai usor:
2.Ii spui ca inca mai simti ceva pentru el, si il prinzi de maini.
Varianta 3 poate ramene aceeasi, pentru ca eu cred ca te va saruta el.

Daca crezi folositor ceea ce ti-am zis, nu ezita sa imi dai o fundita.

1 răspuns:
| LaLaLaAM a răspuns:

Buna! Ii spui ca ai ceva foarte important sa-i spui, te apropii de el usor...si-l saruti.