| Smarandica a întrebat:

Maine o sa ma intalnesc cu pr meu(tot maine facem 1 an si 4luni)V-am mai povestit despre el si in intrebarile anterioare. Ce parere aveti, o sa-si aminteasca sau nu ce reprezinta ziua de maine?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Totul depinde cât de apropiată a fost și este relația voastră și ce stă la baza ei.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Nu se stie sigur, depinde. Baietii nu prea tin cont asa de mult, ca noi, fetele, de aceste date.Nu trebuie sa fii trista, ci bucura-te de relatie pe care o ai cu el, si ca puteti sa va vedeti, sa va petreceti timpul impreuna.
Numai bine!

| daddu a răspuns:

Da' Mi-am amintit! Te iubesc love struck.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi daca tine la tine cu adevarat si te iubeste, ar trebui sa-si aduca aminte, consider ca nu ar trebui sa uite ziua cand v-ati cunoscut.

| pisicel_5329 a răspuns:

Sti, baietii nu prea tin cont de chestiile astea.
ne spui mainee tuu. si tu esti cea care il cunosti.nu noi whistling tu ar trebui sa stii :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu generaliza Alisa...eu spre exemplu tin minte fiecare data importanta! Prietena mea uita mai des ca mine aceste amanunte laughing