| 2749764830 a întrebat:

Mâine voi avea prima mea noapte de dragoste, amândoi suntem virgini eu am 17 ani el 18. Ceva sfaturi, cum sa ma pregătesc?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Primul si cel mai important sfat e sa va protejati.
Sa aveti grija ca va curge sange si vedeti ce patati.
Ideal folositi un lubrefiant, s ar putea sa fie de ajutor prima data.
Si nu in ultimul rand, sa il intelegi si pe el daca il tine cateva secunde... asa e primele dati

| Maria737373 a răspuns (pentru suntserios):

Zici e mine ca nu am scris bine in engleza da pe tine și romana te bate laughing) "vedeți ce patati"

| suntserios a răspuns (pentru Maria737373):

Eu nu am susținut nicăieri sa știu asa bine limba romana încât sa trec la alta limba

| Maria737373 a răspuns (pentru suntserios):

Deci tu nu le sti pe nici una cum trebuie? bravo ba! Da mie imi zici ca nu am scris un cuvant corect in engleza

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce înseamnă să fii frustrat...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa faci o femeie curva pentru ca vrea sa faca sex iar tu nu poti sa faci lucru asta. Cam asta inseamna

| Andrei09768 a răspuns:

Doamne ferește... Dacă face sex la 17 ani înseamnă că e curva? Ești încuit rău de tot la cap.Te rog du-te și trateazate că e grav rău de tot

| Maria737373 a răspuns:

Okay ciudat ca ai programat chestia da mno laughing) o sa te doară, daca amândoi sunteți virgini o sa die foarte awkward și probabil nu o sa faceți nimic, și cam unbelieveble ca un baiat la 18 ani sa fie virgin o.O

| suntserios a răspuns (pentru Maria737373):

Daca tot te ai murdarit de engleza la gura, macar scrie corect.

Nu e nimic "unbelievable" ca un baiat sa fie virgin la 18 ani. Atunci a considerat omul ca e capabil sa suporte consecintele unui act sexual, bravo lui.

| 2749764830 explică (pentru Maria737373):

Nu știu ce ți se pare asa wowwinking mi se pare ceva absolut normal sa vorbim înainte mai ales despre metodele de contracepție.