| LanguageMaster a întrebat:

Majoritatea tinerilor care merg prin cluburi merg doar ca să cunoască fete și băieți?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cei frumoși fac sex, cei urați devin mai frustrați, invidioși

| LanguageMaster explică (pentru RAY):

Ție cum ți se par cluburile?

| RAY a răspuns (pentru LanguageMaster):

Eu sunt ca si frunza in copac vara

| Emma30555 a răspuns:

Nu. Multi care ies sunt deja cupluri, sunt cu prietenii, vor sa socializeze, le place atmosfera, muzica, dansul, chiar si băutură. Unii vor să cunoască pe cineva dar nu se duc fix cu acest scop in club

| Crackman a răspuns:

Merg pentru dans, băută, sex, cunoscut sunt multe

| Cheo0S a răspuns:

Intr-un club e cel mai prost loc in care sa cunosti pers noi.

| LanguageMaster explică (pentru Cheo0S):

De ce este cel mai prost loc?

Răspuns utilizator avertizat