| anonim_4396 a întrebat:

Mam cunoscut cu un baiat mai mare ca mine cu 6 ani iar eu am 18 ani! Prima data neam intilnit la disko, ne-am sarutat, ne-am vazut si dupa aia eu ii scriam mesaje el de la inceput ma suna, imi scria si pe urma gata s-a terminat! si mi-a spus ca nu putem fi impreuna si bla bla bla.peste un timp neam intilnit din nou la disko era putin beat si ma kemat la masa la el si din nou ma saruta ma kuprindea eram in centru atentii. dupa aia ma condus acasa si mi-a spus nu retrai va fi tot bine...nu stiu ce sa fac imi place de el...ma ajutati cu un sfat. dar nu stiu ce vrea de la mine? mersi. pooop

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca la 18 ani gandesti asa, (de scris nu mai zic nimic, ca ma ia ora de educatie) ce mai putem zice? Adica, daca te saruti cu unul din 1 in club, al 2-lea pas inseamna sa-i desfaci pasarica iar al 3-lea sa vii cu intrebare pe TPU daca si-a batut joc de tine. Chiar nu-ti pot ghici viitorul.
Poooooop.

| Delish0s a răspuns (pentru Flav):

In primul rind nu sunt o proasta ca sa fac al 2-lea pas...

| Katakito a răspuns:

Sa nu fi vorbit la betie. eu zic ca daca merita si te iubeste sa il tii aproape. Ai grija, succes!

| Delish0s a răspuns (pentru Katakito):

Adica sa nu fi vb. la betie?

| Katakito a răspuns (pentru Delish0s):

Banuiesc thinking

| TotLora a răspuns:

Ai acceptat sa fii sarutata de unul care te ignora cand este lucid si " re iubeste " cand este baut? Nici nu ma mira intrebarea ta. Si ca sa-ti raspund.
Daca vrei sa faci sex cu el o seara, doua, trei si cand mai este baut si nu este alta in zona disponibila, totul este perfect din descrierea ta. Daca te respecti si te iubesti poti sa-i daruiesti un frumos scuipat in ochi.

| Delish0s a răspuns:

Adica sa nu fi vorbit la betie?