| alexandrutza12345678 a întrebat:

Mam facut cu crema depilatoare acum ceva timp si mi-a crescut fire mici cum pot sa fac sa nu le am acele fire mici nu am aparat scuze categoria

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Eu nu sunt adepta cremelor depilatoare.Firele "macinate" de crema,apar repede, mai groase, puful, apare ca fire mici si apoi trebuie tot timpul si des sa folosesti crema ca sa fii cu picioarele "curate". Decat crema, mai bine aparat big.Cauta un aparat si nu neaparat de firma.