| alexandrutza12345678 a întrebat:

in data de 24.03 2014 imi voi face pzoele de cls 8 dar am o mica problema si anume vara trecuta cand m-am facut cu crema depilatoare farmec mi s-a facut pielea fina si nu am mai avut fire mici. Acum 3 zile m-am facut si imi ramane fireele ce credeti ca trebuie sa fac cu aparatu si cu bigu nu ma fac ca mi se irita pielea scuze categoria

5 răspunsuri:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, cine te va placea, te va placea cu tot cu par pe picioare, stai tu linistita! Conteaza caracterul tau cel mai mult, inima si sufletelul tau, mai ales ce ai in capul tau!

| alexandrutza12345678 explică (pentru Daalalifnuunalif):

M-am referit cami fac pozele de cls 8

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru alexandrutza12345678):

Stiu, te-am inteles, dar, cred ca este cam prea devreme pentru epilare. Pana la urma treba ta.

| mariucaaa28 a răspuns:

Cel mai simplu este sa schimbi crema

| matey91 a răspuns:

Sau sa folosesti ceara...nu te doare rau o sa te obisnuiesti si creste si mai greu parul.