| KindKid17 a întrebat:

Man, la inceput anumite fete is interesate de mine. Daca si mie imi place de ea, actionez. Doar ca mi se pare ca actionez prea rapid si dupa imi da cu reject. A mai intalnit cineva problema asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te mai repezi la fete, ca si un Gheorghe la mamaliga inca fierbinte si garnisita cu jumari proaspete, abia scoase din tigaie ca sigur te vei arde. Asteapta, analizeaza, studiaza si actioneaza insa doar pe urma. big grin

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Se joacă cu tine, fa și tu la fel sa vezi daca ii convine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ocupati timpul dea lungul zilei cu altceva mai bun decât bagatul pe fete si nu o sa mai ai fii respins.