| gagicigoalevv a întrebat:

Maraton cu pastile de la psihiatrie merge? Oricum o sa-mi intreb medicul ca nu prea pot face sex, aia e asa e organismul meu.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu de alea adio erecție

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este vinovat medicul ca tu nu mai poti avea erectii.
Este cunoscut ca pastilele de la psihiatrie produc impotenta, asdar ai de ales: ori te faci sanatos la cap, ori o iei razna cu capul dar iti functioneaza "jucarica" din pantaloni.

| dullcat a răspuns:

Intreaba-ti medicul direct, el este cel mai in masura sa iti raspunda.

| Robert2526 a răspuns:

Pai depinde ce fel de pastile de la psihiatrie.Crezi ca putem sa ghicim exact ce iei tu? Plus ca mai conteaza si dozajul.

| gagicigoalevv explică (pentru Robert2526):

100 zoloft

| Robert2526 a răspuns (pentru gagicigoalevv):

Ce doza iei? ti-a fost crescuta doza de curand? De cat timp iei tratament?

O sa ti-o spun direct, nu e recomandat, o sa iti creasca posibilitatea unor hemoragii, te pui putin in pericol. Daca as fi in locul tau, nu as face asta. Nu vrei sa iti curga sange din nas peste femeie aia in timp ce. laughing)

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Din câte știu, nu.
Orice excitant, poate crea probleme în combinație cu medicamentele din sfera psihiatrie.
Cred că nu ai voie să consumi cafea sau cola.
Dacă este așa, clar că nu poți lua medicamente pentru potența.
Îți pot provoca o criză.