| anonim_4396 a întrebat:

Marimea penisului depinde de inaltimea pe care o ai?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu. Aceste lucruri sunt doar vorbe in vant pentru a stimula domnisoarele si doamnele sa se uite dupa unii care au anumite caracterisitici. Practic e o manipulare. Daca nu ar fi asocierile astea ar fi mai greu procesul de seducere. Practic aceasta este o arma prin care femeile fac munca noastra. Se seduc singure pentru noi tongue

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu. Daca eu am 1. 85 inseamna ca am in blugi o boaba de mazare sau o coada de matura?

| MihaiA a răspuns:

Nu... de cat de mare ai nasu` laughing)))

| cristibossu27 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| marioas a răspuns:

Tu ce zici?!

| razispeed a răspuns:

Eu am nasul mare si 1. 80 si instrumentu nu e cinestie ce

nu conteaza marimea beghetei, ci magia din ea

| any_1988 a răspuns:

Eu stiu ca aia care sunt inalti o au mai mica whistling

Bineinteles nu pot garanta ca e si adevarat.

Parerea mea e ca nu conteaza marimea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat speri sa mai cresti? loooolz

| p1mihai a răspuns:

Am avut o relatie cu o fata timp de 4 ani. Am un penis mare pentru varsta mea si de fiecare data cand faceam dragoste cu ea o durea. Trebuia sa ma abtin sa nu o penetrez prea adanc... nu pot sa spun ca nu ma simteam barbat si ca nu o dominam in pat dar in final m-a parasit si a cunoscut un tip cu 5 ani mai mic decat mine, mai scund si mai slab. Am 1. 80 inaltine si sincer n-am fost interesat niciodata de lungimea penisului meu. Acum sunt cu cineva de 3 luni si ma simt in al noualea cer. MARIMEA NU CONTEAZA (mai ales in functie de inaltime)!