| PixCuGel a întrebat:

Masaj erotic.ce ulei as putea folosii, de unde al pot cumpara si cat costabig grin

4 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Iti recomand uleiul de la Durex cu cirese.E bestial! Il poti lua de la farmacie.Nu e scump.Pana in 20 de lei.

| Clarity a răspuns:

Na acum si tu, cauta la sexshop, preturile is diferite. Daca nu ai 18 ani, iti trecewinking

| CristianCRS a răspuns:

Daca vrei ulei pentru masaj erotic gasesti la orice sexshop.Preturile variaza de la 35RON -50RON-80RON etc.Dac nu poti incerca la un magazin de cosmetice parfumuri trebuie sa aiba si acolo ulei de masaj cu diferite arome etc, dar se presupune ca cele care sunt strict pentru masaj erotic sunt afrodisiace.

| Killer32 a răspuns:

Gasesti la sexshop pretul e 35lei 56 lei sau la farmacie si este acelasi pret
BAFTA!